Zajímavosti

Klus, Zagorová i Prachař: Celebrity se před létem utrhly ze řetězu

V uplynulých dnech se toho hodně událo. Některé celebrity křtily své desky, začaly natáčet nové filmy, obsazovat muzikály a jiné se rozhodly pomáhat tam, kde je potřeba. Pořad TV Nova Život ve hvězdách si nenechal ujít ani jedno!

Podzim bude ve znamení Přání k narozeninám. Tak se totiž jmenuje nový film pro celou rodinu, ústřední píseň Štěstí nazpíval Tomáš Klus. "Inspiroval mě k ní poslední natáčecí den, kdy jsem si tam v roli muzikanta pořád brnkal na ukulele u ohně. Točilo se až do rána a já jsem vybrnkal motiv, který se ostatním líbil a řekli mi, ať to dodělám," popsal vznik písně zpěvák.

Kromě něj se diváci mohou těšit i na další velká jména, jako jsou Eva Holubová, Simona Babčáková nebo Jaroslav Dušek. "Ono to dost často bývá, že čím větší jméno, tím víc je ten člověk v pohodě. Když jsme zrovna nejedli, tak jsme se smáli a já věřím, že ta legrace pak bude padat na diváky i z plátna," věří Klus.

Související obsah

​Zpěvák Michal Kindl si na konto připsal novou desku s názvem Loutka devátá. Na křtu nechyběla ani Lucie Borhyová. "Nejdřív jsem křtila CD, co měl Štefan Margita s Michalem Kindlem. A nyní jsme společně natočili videoklip na jednu píseň, která je z nového CD a jmenuje se Holka z města," řekla Borhyová.

Na křtu neměl chybět ani zpěvák Štefan Margita, ten ale kvůli zdravotnímu stavu své manželky Hany Zagorové nemohl dorazit. "Štefan je gentleman, on se stará o svoji ženu a já si ho za to moc vážím. Pokud má láska nějakou podobu, tak je to jejich vztah. Je moc hezké to pozorovat a inspirovat se tím do života," doplňuje Kindl.

Související obsah

​Z legendárních písní Zagorové vzniká nový muzikál Biograf Láska. Milovníci jejích nesmrtelných hitů si přijdou na své. Režie se ujal Jan Kříž. "Čím víc ty písničky poslouchám, tím víc si uvědomuju, jak moc si říkají o jevištní ztvárnění, jak jsou chytré a s člověkem rezonují," podotýká režisér. Na muzikál se můžete těšit v září v divadle Kalich. Do té doby si můžete připomenout písně a život zpěvačky v dokumentu Nedělej Zagorku.

​Komedie, která poukazuje na opravdové atributy chlapáctví. To slibuje právě natáčený snímek s názvem Buď chlap, který vzniká pod taktovkou režiséra Michala Samira. Ten se v poslední době proslavil především úspěšnou minisérií Iveta. Ze seriózního snímku podle skutečné události do komedie rovnou po hlavě!

Související obsah

V hlavní roli se diváci mohou těšit na herce a moderátora Jakuba Prachaře, vedle něj se ale objeví i Tereza Ramba nebo Naďa Konvalinková. "Moje postava se jmenuje Pavel, který žije se svou maminkou a sestrami v takovém nuzném pokojíčku. Má želvu, fotografuje a to je tak asi všechno. Je to takový normální chlapec, který se hledá," říká Prachař. Podle Samira je film o tom, že není nutné se vždy podřídit všeobecnému očekávání. 

Lucie Piedová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz