Zajímavosti

Nikdy neuvidíš moji dceru. Myslím na tebe, tati, vzkazuje Mareš do nebe

Nikdy neuvidíš moji dceru. Myslím na tebe, tati, vzkazuje Mareš do nebe
Leoš Mareš Zdroj: profimedia.cz

Nedělní Den otců přinesl do řady českých rodin radost a úsměvy. Mnozí ale zavzpomínali na své tatínky, kteří na ně už shlížejí z nebe. Stejně vzpomínal i Leoš Mareš, který na svém instagramu popsal momentální pocity.

Nedělní Den otců oslavil Leoš Mareš po svém. Kromě toho, že tento den slavil jako trojnásobný tatínek, měl také jmeniny. "Mám double svátek. Leoš a Den otců," napsal na svůj instagram.

Mimo to uctil i památku svého zesnulého otce. "Tati, myslím na tebe, že nikdy neuvidíš Alex, že nepoznáš Moniku a že už nepřijdeš na moji show. Strašně mi chybíš," smutnil Leoš na svém instagramu a připojil dojemné fotky. Ivo Mareš odešel na věčnost před sedmi lety ve svých 65 letech.

Leoš Mareš s tátou Ivem Marešem Zdroj: profimedia.cz

​​​O víkendu neměl Leoš o dojemné chvilky nouzi. Na pódium při jedné z jeho show se dostala i fanynka, která se rozhodla Marešovi spontánně poděkovat za to, že začátkem roku podpořil Nadační fond pro předčasně narozené děti.

Související obsah

"Chtěla jsem vám poděkovat za podporu předčasně narozených dětí. Mám jedno předčasně narozené dítě, které slaví nyní sedm let, dvě předčasně narozené děti mi bohužel zemřely," svěřila se na pódiu se slzami v očích maminka, kterou přemohla síla okamžiku.

"Den otců, Den matek, čert to vem. Každý jeden den je požehnání," dodal dojatý Mareš. Dalších emotivních okamžiků se dočkal Leoš také na nedělním koncertu Pocta Karlu Gottovi. Tam vystoupilo asi 40 významných českých tváří s písněmi Gotta i Mistrova dcera Charlotte s písní Zvonky štěstí.

Dojemné video, jak Leoš Mareš rozesmál svou rozkošnou dcerušku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz