Zajímavosti

Výměna: Nechci koukat na to, co nosíš mezi nohama, rozčiluje se Petra

Ve středu diváky čeká reprízovaný díl Výměny manželek, který přinese spoustu napětí! Jak si poradí temperamentní Lenka v poklidně žijící rodině s podstatně mladším, prozatímním partnerem? Dokáže se Petra přizpůsobit domácnosti, kde vše včetně firmy obstarává maminka?

Diváci se podívají do rodiny Lenky (37), Míry (53), Terky (14) a Matyho (9) v Lokti. Mirek s Lenkou mají hospodu a firmu na rozvoz jídla. O jejich chod, stejně jako o celou domácnost, se stará Lenka, která rodinu do Výměny přihlásila. "V naší práci to bude velký problém, když Lenka odjede. Budu asi muset víc pracovat," říká Míra. Lenka rodinu do Výměny nepřihlásila prý ze žádného konkrétního důvodu. Ale vadí jí, že se Mirek někdy zbytečně uráží. 

V Kladně diváci poznají Petru (30), Dominika (21), Vanessku (7) a Patricii (1,5). Starší dceru má Petra z předchozího vztahu, tu mladší mají s Dominikem spolu. "Ze začátku nebylo jednoduché přijít v 17 letech do rodiny a začít se o ni starat. To bylo ze všech stran, že já jsem mladý a ona je stará," vzpomíná Dominik na začátky vztahu.

Související obsah

Petra je spokojená, přesto jí občas něco na Dominikovi vadí. "Přihlásila jsem nás, aby můj partner zjistil, že není úplně jednoduché být na všechno sama. Také chci, aby si trošku zažil chod rodiny," podotýká Petra. Míra ale oponuje, že to není tak snadné, když je pořád v práci.

Ve vyměněných rodinách rozhodně vše růžové nebude. Na zahradní párty, kterou uspořádají Petra s Mírou, dojde k pořádné potyčce. Ti dva si vjedou do vlasů a pozvaní přátelé Míry se budou královsky bavit. "Uvědom si, jak je té Lence, když je tady na to všechno sama! Třikrát jsem po tobě sbírala špinavé spodní prádlo. Nebyl mi příjemný pohled na to, co nosíš mezi nohama," rozčílila se Petra.

Sledujte reprízu z 12. série Výměny manželek ve středu večer na TV Nova nebo na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz