Zajímavosti

Nové příběhy a velké návraty! Voyo chystá pokračování Ivety

Diváci TV Nova a Voyo se mají rozhodně na co těšit! Čeká je pokračování divácky oblíbené Kriminálky Anděl, na Voyo bude pokračovat Ordinace v růžové zahradě 2 a připravuje se i pokračování srdceryvného příběhu Ivety Bartošové.

Divácky oblíbená Kriminálka Anděl se vrátí na obrazovky! Kreativní producent David Musil odhalil, jaké budou nové postavy! "Přibydou dva noví kriminalisté k této čtveřici. Bude to starší zkušený kriminalista z malého města, který se přesune do Prahy. Další nová postava bude zase mladý kriminalista a pak máme dvě nové postavy, tedy soudní lékařku a její laborantky," říká Musil.

Už 17. narozeniny slaví oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Simona Matásková, která za ním stojí, prozradila, v čem tkví jeho úspěch a na co se diváci v blízké době mohou těšit. "Poprvé v historii vysíláme v létě na Voyo. Diváci se mohou také těšit na jeden velký návrat a na nové obsazení a skvělé příběhy. Každá ta linka je trošku jiná a myslím si, že si tam každý najde to své," doplňuje Matásková.

V blízké době toho na vás na Nově čeká opravdu hodně. Nová řada seriálu Pan profesor anebo nové komediální seriály Gumy a Táta v nesnázích. Těšit se můžete i na novinku pro mladé, a to denní seriál Praha – den & noc.

Související obsah

​Příští sezona

Srdceryvný příběh popové princezny Ivety Bartošové bude mít seriálové pokračování. Na tiskové konferenci to prozradili režisér a kreativní producent minisérie Iveta. "Druhá série začíná těsně po revoluci a budeme se jí věnovat až do roku 1998," nastínil režisér Michal Samir.

"Jestli je první řada příběhem nějaké touhy po slávě, tak ta druhá je spíš příběhem touhy po rodině a štěstí," doplnil kreativní producent Podzimek. 

"Během posledních měsíců jsme se stali největším a nejdynamičtějším vývojovým centrem hrané tvorby v Česku. Připravujeme seriály nejrůznějších žánrů od komediálních přes rodinné až po kriminálky nebo minisérie na základě skutečných událostí. Projekty opatrnější i odvážnější. Spolupracujeme na nich s nejvýznamnějšími nezávislými producenty na trhu," říká Michal Reitler, ředitel vývoje obsahu televize Nova a Voyo.

Související obsah

​Už příští rok plánuje TV Nova uvést na obrazovky výpravný dobový seriál s pracovním názvem Obchodní dům. Píše se rok 1939 a v Praze se otevírá nejmodernější obchodní dům v Evropě své doby. Osudy lidí s ním spjatých bude vyprávět nový seriál v režii Bisera A. Arichteva. 

Jaké to je, když se rodiče rozhodnou žít po svém a dají se po téměř 40letém soužití rozvést, bude vyprávět komediální Mozaika. Téma střídavé péče zasahuje do života statisícům Čechů. V seriálu Jedna rodina svede dohromady péče o vlastní i vyženěné a vyvdané děti pět dospělých lidí. 

Projekty vznikající pod značkou Voyo Originál se rozrostou o další žánrově pestré formáty. Šestidílná série Extraktoři slibuje špionážní thriller z prostředí civilní rozvědky v hlavní roli s Jakubem Štáfkem. Další z minisérií podle skutečných kriminálních případů bude Hojer

Lucie Piedová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz