Zajímavosti

Dcera mladých rodičů skončí v ústavu. Nový díl Jitřní záře již nyní na Voyo

Už v pátek najdete na Voyo další díl nové minisérie Jitřní záře. Úřady zabavily mladým rodičům jejich novorozené dítě s neobvyklým jménem Jitřní záře a umístily ho do ústavu. Emotivní scény z kojeneckého ústavu se natáčely v pražských Bohnicích a před kamerou se po dlouhé době objevila i herečka Ivana Andrlová.

Mladý pár Junkových chce žít co nejvíce v souladu s přírodou a své dítě pojmenuje Jitřní záře. Jenže postupem času se rodina stává trnem v oku nejen svým sousedům, ale i místním úřadům.

Úřednice pak odvezou malou Jitřenku do kojeneckého ústavu. Štáb tyto emotivní scény natáčel v pražských Bohnicích. Jako pracovnice ústavu se před kamerou objevily Klára Cibulková a Ivana Andrlová.

Související obsah

​"Ten příběh je moc zajímavý. Já dokonce ještě pamatuju, když se to stalo. V seriálu se to rozkrývá z obou stran. Každý má trochu svoji pravdu a to, jak to skončí, diváci uvidí sami," řekla herečka Ivana Andrlová.

"Mě na tom zaujaly dvě věci. Jednak to, jak je možné, že systém odebere dítě, aniž by vynaložil veškerou energii to dítě neodebrat," podotkla Klára Cibulková.

Ivana Andrlová se před kameru postavila po delší době. "Já jsem dlouho netočila. Je to moc příjemné a jsem ráda, že jsem se ocitla v takovém projektu, který má hlavu a patu," sdělila Andrlová.

Velmi emotivní třetí díl minisérie Jitřní záře najdete na Voyo.

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz