Zajímavosti

Veronika Žilková se musela kvůli rozvodu obrátit na sociálku, řeší péči o dceru

Od pátku najdete na Voyo další díl z minisérie Jitřní záře. I tentokrát diváci zavítají do prostředí kojeneckého ústavu, kam je po zásahu sociálních pracovnic umístěna malá Jitřní záře. Diváci se dozví, jestli se dítě podaří dostat zpět do péče rodičů.

Během natáčení v kojeneckém ústavu čekal na herečku Petru Bučkovou nelehký úkol. Většinu natáčecích dní totiž strávila před kamerou s teprve několikaměsíční představitelkou Jitřní záře. "Ta Záře, když je maličká a je jí pár měsíců, to bylo peklo, hlavně pro ni. Ale vlastně tím pádem i pro mě, ona vlastně celou dobu dávala najevo, co si o tom myslí," popisuje své pocity Bučková.

Její slova potvrzuje i herečka Ivana Andrlová, která v minisérii hraje sestřičku z kojeneckého ústavu. "Není to nic příjemného ani optimistického a s tou holčičkou je veliká práce, protože je malinká a samozřejmě nedělá vždy, co bychom chtěli," doplňuje Andrlová.

Související obsah

​Systém, proti kterému se manželé Junkovi snaží vymezit, představuje Veronika Žilková v roli sociální pracovnice. "Já teď mám sama velmi blízkou dobrou zkušenost se sociálními pracovnicemi, protože teď řeším se svým manželem péči o nezletilou dceru. Vlastně je hrozně dobře, že v systému státu někdo myslí na ty děti," přiznala Žilková.

Jestli se podaří Junkovým vyhrát nad systémem a dostanou dceru zpět do péče zjistíte v nejnovějším díle minisérie Jitřní záře právě teď na Voyo!

Podívejte se na trailer k Jitřní záři:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz