Zajímavosti

Harry má v USA zničený život. Stýská se mu po domově a nudí se

Harry má v USA zničený život. Stýská se mu po domově a nudí se
Princ Harry Zdroj: Profimedia

Odchod z veřejného života, opuštění své rodné země a celé rodiny. Tím vším si princ Harry prošel, jen aby splnil přání své ženě Meghan a začal s ní nový život v Kalifornii v USA. Podle expertů se však princi stýská, je nešťastný a snaží se připomínat si Anglii alespoň malými drobnostmi.

Poté, co vévoda a vévodkyně ze Sussexu přiletěli z oslav královnina jubilea zpět do Kalifornie, se začaly objevovat poznatky expertů, že princ Harry i přes veškerou snahu Meghan není ve Spojených státech šťastný a nudí se. Kvůli vyhnanství, které si pár sám zvolil, se začíná cítit na dně.

"Zdá se mi, že se mu stýská po domově. Harry najednou hraje pólo a pije se svými novými přáteli – opakuje všechno, co ve Velké Británii dělával," řekl královský expert Duncan Larcombe v rozhovoru pro časopis Closer.

Související obsah

"Meghan mu fandí z vedlejší koleje a pomáhá mu vytvořit dokonalý život v Los Angeles, aby si dokázal ospravedlnit to, čeho se ve Spojeném království vzdal. Ale zdá se, že stále něco nesedí a Harry vypadá nešťastně," doplnil Duncan Larcombe.

"Žije tam venku v dobrovolném exilu, i když je Harry velmi společenský člověk. V letech svého dospívání měl spoustu přátel, včetně svého odcizeného bratra Williama, a vždy s nimi trávil čas. Musí si pořád opakovat otázku, jestli všechno, čeho se vzdal, stálo za to," popsal královský expert každodenní dilema prince Harryho.

Související obsah

Od té doby, co se Sussexové před dvěma lety zřekli královských povinností a přestěhovali se za oceán, si v Los Angeles udělali spoustu slavných přátel. Mezi ně patří herec Orlando Bloom se zpěvačkou Katy Perry a moderátorka Oprah Winfreyová, informoval portál Mirror.

Když si Harry před více než čtyřmi lety Meghan bral v kapli svatého Jiří před zraky celé své rodiny, nečekal, že právě ona bude ten člověk, který ho z Velké Británie odvede pryč. Když se jí však na svatbě zahleděl do očí, bylo jasné, že pro ni obětuje cokoliv.

Podívejte se na svatbu prince Harryho a Meghan, když jejich život byl plný štěstí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz