Zajímavosti

Razantní změny po Výměně: Jedna rodina se rozrostla, druhá rozpadla

Středeční reprízovaný díl Výměny manželek z přinesl velké drama. Michal na náhradní manželku řval a vyhrožoval jí, na druhé straně také Výměna neprobíhala v pořádku. Nakonec byla ukončena předčasně. Pavla prozradila, jak se jí daří.

Pavla ve své náhradní rodině prožila peklo, její prozatímní manžel se k ní choval hrubě, sprostě jí nadával a vyhrožoval. "Bylo to psychicky náročné, nejsou to příjemné vzpomínky. Nejhorší pro mě bylo, když jsem viděla, jak se k těm dětem táta chová, bije je vařečkou a ani je neobejme," vzpomíná Pavla.

V jejím životě se ale vše obrátilo k lepšímu, s Lukášem se dokonce těší z nového přírůstku do rodiny. "Rozrostli jsme se, narodilo se nám miminko. Máme chlapečka a teďka mu bude šest měsíců, jsem pořád na mateřské dovolené," říká vesele  trojnásobná maminka. 

Související obsah

​Lukáš se podle jejích slov změnil k lepšímu a úklid, na který byl velký pedant, už vůbec neřeší. "Když se mu něco nelíbí, tak si to po sobě uklidí sám, takže v tom nám určitě Výměna pomohla," doplnila Pavla s tím, že jejich vztah jen kvete.

S Terezou a jejím Michalem ale Pavla v kontaktu není. "Byli jsme v kontaktu s Terezou akorát chvíli po odvysílání, tehdy říkala, že se s Michalem rozešli. Ale jestli se dali znovu dohromady, to už nevím," uzavřela Pavla. 

Související obsah

Po natáčení Výměny manželek se v životě Terezy odehrálo velké drama. "Michal nefungoval, řekla jsem mu, že mě to nebaví a měl tři měsíce na to, aby se odstěhoval. Bydlí u mámy, údajně i pracuje, ale tomu moc nevěřím. To, jak se chová, nemá obdoby," řekla po odvysílání Výměny v roce 2020. Tehdy začali řešit i rozvod.​

Jeho nebezpečné chování po natáčení vygradovalo natolik, že jí vyhrožoval smrtí. "Říkal, že mě zabije kladivem a že je mu jedno, co se mnou bude. Takže s takovým člověkem fakt ne. Já sama zvládám všechno a když je potřeba, tak mi táta se vším pomůže," uzavřela Tereza. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz