Zajímavosti

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor

VELKÝ letní horoskop podle znamení: Na toto si musíte dát pozor
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

V úterý je letní slunovrat. Slunce přechází do znamení Raka v 5:31 a začíná astronomické léto. Astroložka Hana Černá pro TN.cz prozradila, co které znamení čeká a na co byste měli dávat pozor.

Začíná léto, pro mnohé nejoblíbenější část roku, žáci a studenti se těší na prázdniny, lidé jezdí na dovolené. Čemu se vyhnout, a co naopak byste v létě měli vyhledávat, to pro TN.cz připravila astroložka Hana Černá.

Beran

Ohnivý Beran je plný pohybu, je podnikavý, odvážný. Léto pro vás představuje výzvu a možnosti k cestování, ke sportu. Potřebujete pravidelně vydávat svou energii, při které se zbavíte napětí a načerpáte novou sílu. Berani chtějí být v centru dění, dokážou improvizovat. Nesnášejí zahálku a nudu.

Vhodnou relaxací pro vás jsou různé výlety, zážitky a koupání v moři, ale také sezení u plápolajícího ohně, který na vás působí pozitivně. Beran toho dokáže stihnout hodně a náležitě si vše užít. Navíc letošní léto pro vás bude příznivé a významné, zvláště měsíc srpen.

Býk

Zemní Býk měl od začátku roku nápor na kariérní oblast, u spousty Býků se tak mohla odehrát významná profesní změna. Proto se nyní Býci těší na kvalitní odpočinek, měli by se věnovat rodině a partnerům. Chcete být hýčkaní, proto budete volit luxusní dovolené s různými procedurami a kvalitním jídlem.

Související obsah

​Červenec přeje i psaní, vzdělávání, cestám do zahraničí, věnování se sociálním sítím a vyhledávání různých informací, které vám do budoucna hodně pomohou. Vytvoříte si plány, jak v budoucnu pokračovat. V lásce očekávejte nové zážitky, vztahy či upevnění vztahu.

Blíženci

Vzdušní Blíženci si budou obzvláště užívat léto. Milují cestování, poznávání nových zemí, lidí a míst. To vám dodává informace tolik potřebné pro životní růst. Důležitá je pro vás komunikace. A právě ta vám v létě pomůže vyjednat si pro sebe lepší podmínky nejen v profesi, v soukromém životě, ale i na cestách.

Až do 5. července bude planeta Merkur ve znamení Blíženců, je to vhodná doba na prosazení vašich plánů. Blížence čeká také láska. Můžete vyrazit prakticky kamkoliv, kde nebudete sami a bude vám dobře.  

Rak

Vodní Rak je uzavřený, a i když je výborný společník, miluje svůj domov a rodinu. Rád poznává nové věci, ale nejlépe se cítí doma, kde je obklopen blízkými. Rak si užije léto i na chalupě, a to nejlépe v blízkosti vodních toků. Léto bude pro vás hodně emočně náročné, hlavně v období okolo novoluní 29. června.

Čeká vás objevení sama sebe, začnete na sobě víc pracovat, a to nejen duševně, ale i fyzicky. Je to doba vhodná pro sport, třeba i fitness. V srpnu budete řešit finanční záležitosti a majetkové poměry.

Horoskop pro další znamení najdete na následující stránce.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz