Zajímavosti

Johnny Depp den před příletem do Prahy: Mstí se exmanželce Amber

Johnny Depp den před příletem do Prahy: Mstí se exmanželce Amber
Johnny Depp | Zdroj: Profimedia

Herec a muzikant Johnny Depp, který má za sebou vítěznou soudní bitvu s Amber Heardovou, už v pondělí dorazí do Prahy. Ještě před příletem do stověžaté ale stihl malou pomstu. Ve dvou nových písničkách se podle amerických médií strefuje právě do své exmanželky, jež tvrdila, že ji hollywoodská hvězda týrala.

Johnny Depp je na turné s rockerem Jeffem Beckem. Doprovází ho na kytaru a v pondělí společně vystoupí v pražském O2 universu. Pozornost na sebe ale strhl už o víkendu. Unikl text jedné ze skladeb, kterou napsal pro Beckovo nové album.

Upozornil na to portál TMZ. Písnička má narážet na hercovu exmanželku Amber Heardovou, kterou na konci května odsoudili za pomluvu. Tvrdila, že ji Depp fyzicky i psychicky týral, a zničila mu tím kariéru. "Myslím, že na jednu zk**venou noc jsi toho řekla už dost. Sedím tam jako pes se svrabem. Kdybych měl desetník, tobě bych ho určitě nedal," zazní prý ve skladbě.

Související obsah

Deska vychází až příští pátek, takže Depp mlčí. A podrobnosti pravděpodobně řekne až za týden. Špatné zkušenosti s někdejšími partnery ale patří k nejčastějším hudebním tématům. A ani u Deppa by to nebylo překvapením.

Heardová požádala v roce 2016 o rozvod s tím, že ji měl Depp psychicky a fyzicky ubližovat. V prosinci 2018 napsala článek, ve kterém údajné domácí násilí detailně popsala. Právě tento text byl jedním z hlavních předmětů žaloby. 

Z Deppa se doslova přes noc stal vyvrhel a postupně začal přicházet o práci. Kvůli nařčení se neobjevil třeba ve třetím pokračování Fantastických zvířat, filmové série, která popisuje události předcházející sáze o Harrym Potterovi. V roli Gellerta Grindelwalda ho nahradil dánský herec Mads Mikkelsen.

Související obsah

"Bez ohledu na výsledek tohoto procesu – ve chvíli, kdy proti mně byla vznesena obvinění, jsem prohrál. Protože to není věc, kterou na vás někdo hodí jen na chvíli. Potáhne se to se mnou do konce života," podotkl Depp po vítězství u soudu. Heardová mu má jako odškodné zaplatit přes 200 milionů korun, verdikt se ale ještě snaží zvrátit.

Depp se pravděpodobně v Praze zdrží přes noc. Další vystoupení s Beckem proběhne až ve středu v německém Mnichově. Pro představitele slavného piráta Jacka Sparrowa to nebude první návštěva Česka, několik dní u nás strávil už v roce 2020.

Amber Heardová musí Deppovi zaplatit obří odškodné:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz