Zajímavosti

Karel Gott by oslavil 83 let. Památku uctil i prezident, vdova poslala dojemný vzkaz

Karel Gott by oslavil 83 let. Památku uctil i prezident, vdova poslala dojemný vzkaz
Karel Gott s manželkou Ivanou | Zdroj: Profimedia

Milovaný zpěvák Karel Gott by ve čtvrtek oslavil 83. narozeniny. Vdovu Ivanu Gottovou dojala všechna přání fanoušků, která od rána dostává, a tak se s nimi podělila o fotku Mistra z jejich poslední společné dovolené. Památku Karla Gotta uctil i prezident Miloš Zeman.

Ivana Gottová s dcerami Charlottou a Nelly mají důvod zavzpomínat na manžela a otce Karla. Dnes by totiž legendární zpěvák oslavil 83. narozeniny, kterých se kvůli závažné nemoci bohužel nedožil. Ivana však svého muže stále nosí v srdci a jeho narozeniny oslavila hezkým způsobem.

"Milí Karlovi příznivci, řada z Vás má dnešní datum spojené pevně s Kájou. Dneska by měl 83. narozeniny a od rána by přijímal gratulace od svých přátel a fanoušků," napsala milující vdova po zpěvákovi na svůj instagram a představila si, jak by den strávili, kdyby tu ještě Karel byl.

Související obsah

"Dojímá mě, že zástup těch, kteří na Karla vzpomínají, je stále tak dlouhý. Zkrátka, že je stále ve vašich srdcích a že na něj pořád myslíte," pokračovala dojatá Ivanka a pro fanoušky udělala hezké gesto.

"A tak mě napadlo poslat vám tuhle fotku, kde Karel připíjí i na vaše zdraví. Je to snímek z roku 2019, z cesty na naši poslední společnou dovolenou na Sardinii," sdílela snímek, na kterém si Mistr s úsměvem užíval svou poslední společnou dovolenou s manželkou.

"Přeji i Vám spoustu krásných cest. Užijte si nádherné léto a opatrujte se. Ať se vám dobře daří," popřála Ivanka všem Gottovým příznivcům jen to nejkrásnější. Sama jejich neustávající podporu viděla na vlastní oči při vzpomínkových koncertech pro Karla Gotta v O2 areně.

Na konci června na počest zesnulého zpěváka vystoupilo přibližně 40 českých osobností, které zpívaly jeho nesmrtelné hity a podělily se o zážitky s Mistrem. O emotivní chvíle nebyla nouze, na pódiu vystoupila i dcera mnohonásobného Slavíka Charlotte po boku zpěvačky Dary Rolins.

Talentovanému hudebníkovi vzdal hold i prezident České republiky Miloš Zeman. "Prezident Miloš Zeman dnes uctil památku Karla Gotta, který se narodil přesně před 83 lety," sdílel mluvčí Hradu Jiří Ovčáček na svém twitteru.

Ve čtvrtek ve 20:20 na obrazovkách TV Nova si diváci mohou nezapomenutelného zpěváka připomenout v dokumentu Karel Special, který nabízí zajímavý pohled do soukromí hudební legendy a ukazuje zpěváka tak, jak ho mnozí neznají.

Podívejte se, jak na zpěváka vzpomínali fanoušci v den jeho 82. narozenin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz