Zajímavosti

"Proč provokujete?" Těhotná Burešová ukázala, jak ji lidé uráží kvůli těhotenství

"Proč provokujete?" Těhotná Burešová ukázala, jak ji lidé uráží kvůli těhotenství
Eva Burešová | Zdroj: Profimedia

Krásná herečka Eva Burešová se poslední dobou musí potýkat s nepříjemnou kritikou a urážkami na sociálních sítích. Přestože nedávno požádala, aby ji lidé nehanili a raději ji přestali sledovat, schytala další kritiku na své těhotenské bříško. Zpěvačka už se neudržela a do kritičky se ostře pustila.

Sociální sítě jsou místem, kde každý člověk může vyjádřit svůj názor. Často se však stanou prostředkem k tomu, aby lidé mohli ventilovat kritiku a nesouhlas. Na vlastní kůži to za poslední dobu poznala zpěvačka Eva Burešová, která negativní komentáře sklízí dokonce i za své těhotenství.

Už dříve herečka požádala, aby ji sledující neuráželi, kritiku však sklízí i nadále. Jedna z žen se rozhodla bývalé porotkyni pořadu Tvoje tvář má známý hlas napsat osobně.

Související obsah

"Co to břicho, proč provokujete a pak se divíte, že vám lidi píšou věci, které se vás dotýkají. Vždyť celá republika ví, že jste těhotná," napsala Burešové soukromou zprávu rozčilená sledující kvůli fotce, kde si herečka vykasala růžové tričko nad své těhotenské bříško.

"Venku je 100 stupňů a já se špatně oblékla, protože jsem to neodhadla. Tak než abych vedrem omdlela, vyhrnula jsem triko," začala se ospravedlňovat překvapená Burešová v instagramovém příběhu, kde zprávu od sledující veřejně sdílela.

Související obsah

"Nevím, kdo by se měl stydět vlastně více. Jestli já, nebo ta paní, co mi tohle píše, nebo kdokoliv, kdo je pohoršen těhotenským břichem," naštvala se herečka a nenechala si to líbit.

Eva Burešová ještě nechápavě doplnila, že se jedná určitě o něčí sestru, mámu nebo babičku. Že jí přijde zpráva k smíchu, mělo dokázat i to, že totožnost autorky překryla obrázkem klauna a k příběhu připojila i melodii z cirkusu.

Zpěvačka poslední dobou jen září, nedávno dokonce radikálně proměnila vizáž, ostříhala si své dlouhé vlasy a začala nosit ofinu. Těhotenství oznámila Eva Burešová v dubnu letošního roku společně s partnerem Přemkem Forejtem v pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Podívejte se na video, kde Eva Burešová s Přemkem Forejtem oznámili, že je těhotná:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz