Zahraničí

VIDEO: O lehátka u bazénu se strhnul boj. Turistům se teď všichni smějí

Najít si skvělé místo u hotelového bazénu může být někdy pořádná dřina. Právě tomu se chtěli vyhnout turisté v resortu na španělském ostrově Tenerife. Dav lačných rekreantů tak už brzy ráno vzal lehátka útokem, aby si ta nejlepší mohli lidé zabrat a přehodit přes ně své ručníky.

Boj o hotelová lehátka se svádí v resortech každou sezónu. Uživatele sociální sítě TikTok však nyní překvapilo video z resortu Paradise Park, který se nachází na španělském ostrově Tenerife.

Na záběrech je vidět, jak hoteloví hosté brzy ráno čekali na otevření areálu bazénu, který následně vzali útokem. Poté každý člověk odhodil na jedno lehátko svůj ručník, aby bylo patrné, že si jej zabral pro sebe.

Související obsah

Ten, kdo si tak ráno přispal, měl jednoduše smůlu. U bazénu už totiž volné místo po celý den najít nemusel. Situace pobavila také vedení resortu. "Zasmáli jsme se, když uvážíme, že náš hotel má pět bazénů a míst s lehátky pro každého," citoval portál Daily Mail mluvčího resortu Paradise Park Rafaela Ruiz-Beniteze de Lugu.

Někteří hosté poté viděli dokonce zaměstnance hotelu, jak ručníky z lehátek sundávají, píše portál The Sun. Řada lidí však s tímto postupem zcela souhlasí. "Mají mou naprostou podporu," uvedl jeden z komentujících.

"Odnáší ručníky, které tam leží déle než hodinu, aniž by tam někdo ležel. Líbí se mi to," uvedl další člověk, který dřív v hotelu dokonce pracoval. "Nikdy jsem nepochopil, proč lidé jezdí na takové prázdniny," kroutil hlavou jiný.

Řada hotelů však tyto problémy řeší tak, že minimálně do 10 hodin dopoledne není možné si lehátko jakkoli zarezervovat. Jiné každému přiřadí to jeho. "Jezdím do hotelu, který vám rezervuje lehátka na celý váš pobyt k vašemu pokoji. Nikam nemusíte ráno spěchat. Jsou vaše po celý pobyt," přiblížil svůj tip jeden z uživatelů sociální sítě.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz