Krimi

Vražda na place oblíbeného seriálu. Lidé si mysleli, že se jedná o natáčení

Vražda na place oblíbeného seriálu. Lidé si mysleli, že se jedná o natáčení
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Jeden ze členů štábu oblíbeného seriálu Zákon a pořádek byl v úterý ráno zastřelen přímo na place. Otec tří dětí Johnny Pizarro byl po zběsilém útoku střelce převezen do nemocnice, kde později zemřel. Místní si nejprve mysleli, že jde pouze o natáčení.

Skoro jako ze scénáře. Na místě, kde se mělo v úterý natáčet pokračování oblíbeného seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti došlo k vraždě. Krátce před šestou hodinou ranní zatím neznámý pachatel zastřelil otce tří dětí Johnnyho Pizzara.

Podle webu NBC New York měl střelec otevřít dveře auta, ve kterém 31letý Johnny seděl a několikrát ho střelit do obličeje a krku. Následným zraněním po převozu do nemocnice zemřel. Pachatel z místa rychle utekl.

"Ráno jsem se probudil a viděl jsem policisty. Myslel jsem si, že je to falešné místo činu," řekl pro web New York Post místní obyvatel Janus Czuj. Samotné natáčení mělo začít právě po šesté hodině ráno. Pizzaro spolu se svým kolegou hlídal místa na parkovišti, kam měla zaparkovat vozidla filmařů.

Související obsah

"Neslyšel jsem žádnou hádku ani nic. Bylo ticho, brzy ráno," doplnil Johnnyho zarmoucený kolega. K případu se vyjádřila i společnost Universal Television, která na seriálu pracuje. "Byli jsme strašně zarmouceni a šokováni zprávou, že jeden z členů našeho štábu se dnes brzy ráno stal obětí trestného činu a v důsledku toho zemřel," stálo v prohlášení.

Johnny se svým kolegou tuto práci dělali přes pět let. Spočívala ve vyvěšení letáků o zákazu parkování 24 hodin před začátkem natáčení. Potom vyklízeli parkoviště od zaparkovaných aut lidí, kteří v oblasti žijí.

"Někdy nás kvůli parkování otravují, ale spolupracujeme se spoustou lidí v obcích. Oni se baví s námi, my s nimi. Zjišťujeme, v kolik hodin chtějí odjet, a podle toho, v kolik hodin naše kamiony přijedou, je necháme zaparkovat. S parkováním není nikdy příliš mnoho problémů," zakončil Pizzarův kolega.

Související obsah

Právě parkování by mohlo být motivem k jeho vraždě. To však vyvracel další z místních, který řekl, že před šestou hodinou ráno bývá v této lokalitě spousta volných míst. Případem se nyní zabývají příslušné orgány.

Nejméně tři lidé zemřeli při střelbě v americkém obchodním centru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz