Domácí

Na pánských toaletách v Brně muž našel peněženku. Byly v ní desetitisíce korun

Na pánských toaletách v Brně muž našel peněženku. Byly v ní desetitisíce korun
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Návštěva obchodního domu v Brně připravila 28letému muži perné chvilky. Na pánských toaletách totiž ztratil peněženku s doklady a také velkou hotovostí. Dostala se naštěstí do rukou poctivého nálezce, který ji bez rozmýšlení předal městské policii.

Nestává se často, že na veřejných toaletách naleznete desetitisíce korun, přesto tuto zkušenost jeden muž z Brna získal. Když si šel v úterý odpoledne odskočit v obchodním domě na jihu moravské metropole, narazil na peněženku, ve které byly nejenom doklady, ale i více než 30 tisíc korun.

Související obsah

​Majitel peněženky měl přitom štěstí, že nálezce byl poctivý. "Okamžitě o svém nálezu informoval prostřednictvím linky 156 městskou policii. Chvíli na to už hlídce předával peněženku," uvedla tisková mluvčí brněnské městské policie Markéta Skřivánková.

Strážníci se obrátili na republikové kolegy, aby zjistili telefonní kontakt na majitele. Ten už shodou okolností svou ztrátu na policii nahlásil. "Nasměrovali ho proto na služebnu městské policie, kam si ji šťastlivec s poděkováním a pocitem velké úlevy přijel vyzvednout," dodala Skřivánková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz