Domácí

Překvapení v Brně. Žena postřehla pohyb, pak znenadání přiletěla peněženka

Překvapení v Brně. Žena postřehla pohyb, pak znenadání přiletěla peněženka
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Pořádné překvapení čekalo v neděli na ženu, která se v odpoledních hodinách procházela Brnem-Bystrcí. Když šla po ulici, koutkem oka zahlédla letící předmět. Na silnici jen kousek od ní přistála peněženka. Napěchovaná byla doklady a dalšími věcmi. Nechyběly ani kreditní karty.

Žena zrovna procházela Bystrcí, když postřehla menší předmět padající z jedoucího automobilu. Rychle se ještě podívala za vozidlem, než však stihla postřehnout poznávací značku, zmizelo za zatáčkou.

Na silnici po autě zbyla jen peněženka, kterou zapomnětlivý řidič nechal na střeše. Roztržitý muž měl velké štěstí, že letící peněženku postřehla poctivá nálezkyně. Shýbla se pro ni a obratem ji předala strážníkům.

Související obsah

​"Uvnitř vložené písemnosti jim prozradily kontakt na majitele, který se pak dostavil na bystrckou služebnu městské policie. Třiačtyřicetiletý muž se strážníkům omluvil a s úlevou poděkoval, protože v peněžence po kontrole našel doklady i všechny další věci. Ponaučení si mohl vzít dostatečné a své roztržitosti nakonec nemusel ani příliš litovat," sdělil mluvčí brněnské městské policie Pavel Šoba.

Pro redakci TN.cz upřesnil, že v peněžence se nacházel sice pouze menší obnos peněz, ale zato také dvě kreditní karty, které by majitel mohl dost postrádat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz