Zajímavosti

Šťastlivec vyhrál v loterii miliony. Ve stejném obchodě zvítězil i podruhé

Šťastlivec vyhrál v loterii miliony. Ve stejném obchodě zvítězil i podruhé
Loterie, ilustrační foto Zdroj: profimedia.cz

Američan Kevin Miller má obrovské štěstí. Během šesti let se mu podařilo vyhrát miliony poté, co si vsadil ve stejném obchodě. Nejprve vyhrál pohádkový milion dolarů. Letos "jen" 390 tisíc dolarů.

Muž štěstěny. Tak si může říkat Kevin Miller z amerického města Montague. Během šesti let se mu podařilo dvakrát vyhrát, když si vsadil ve stejném obchodě s názvem Food City. Nejprve v roce 2016 vyhrál milion dolarů (více než 24 milionů korun), uvedl web WHDH.

Letos se na něj štěstí usmálo znovu. Díky losu, který zakoupil opět v obchodě Food City, vyhrál částku 25 tisíc dolarů (600 tisíc korun). Tuto sumu by měl dostávat každý rok, a to až do konce svého života.

Související obsah

Místo toho si však Američan vybral jinou výhru, tedy jednorázové vyplacení 390 tisíc dolarů (více než devět milionů korun). S prázdnou tentokrát nezůstane ani obchod, kde muž los koupil. Dostane totiž bonus pět tisíc dolarů (120 tisíc korun). Podle webu Fox Business je však nejasné, kolik peněz obchod obdržel po Kevinově výhře v roce 2016.

Před několika dny navíc padla nejvyšší výhra v Eurojackpotu. Sázkař z Dánska si domů odnesl více než 2,9 miliardy korun. Nejvyšší výhra v České republice pak dosahovala téměř dvou a půl miliardy korun.

V loňském roce vyhrála Američanka v loterii přes 20 miliard korun:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz