Zahraničí

Kreml panikaří. Používá dvojníky Vladimira Putina, tvrdí generál

Kreml panikaří. Používá dvojníky Vladimira Putina, tvrdí generál
Vladimir Putin Zdroj: profimedia.cz

Kreml podle ukrajinské rozvědky panikaří a najímá dvojníky Vladimira Putina. To všechno údajně kvůli zdraví ruské hlavy státu, které se po fyzické i psychické stránce zhoršuje. Někdy je prý velmi složité rozeznávat falešné Putiny od toho skutečného.

Ruský prezident Vladimir Putin přiživil při své poslední návštěvě Íránu spekulace o svém zdravotním stavu. Nyní k nim přispěl i vysoce postavený představitel ukrajinských zpravodajských služeb Vadym Skibitskij. Prohlásil totiž, že ruská hlava státu není v dobrém fyzickém a psychickém stavu, uvedl deník Express.

Kvůli tomu používá Kreml údajně Putinovy dvojníky. "Používá hodně dvojníků a někdy je těžké odhalit, zda je to skutečný Putin, nebo jeho dvojník," řekl podle webu Newsweek Skibitskij. I přes zhoršující se zdravotní stav však ruský prezident údajně v dohledné době nehodlá přestat s invazí na Ukrajinu.

Související obsah

"Pravděpodobně se nezastaví, nemá žádný manévrovací prostor. Chápe, že odpor Ukrajiny bude i nadále velmi silný, proto ničí vše, co považuje za překážky tohoto strategického cíle," dodal.

Posledním důkazem o Putinově údajném chabém zdravotním stavu je video z vojenské přehlídky, která se konala poslední červencovou neděli. Ruského prezidenta během ní obtěžovali komáři. Snažil se je likvidovat, jenže pokaždé mu vystřelila jen levá ruka. Používal ji i ve chvílích, kdy mu hmyz dosedal na pravou tvář.

Zdravotní stav Vladimira Putina se prý opět zhoršil:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz