Zahraničí

Velbloud na Slovensku měl potrhat zaměstnance českého cirkusu. Vše může být ale jinak

Na východě Slovenska zemřel v pátek zaměstnanec českého cirkusu. Opilého muže měl vážně pokousat ve tváři i na pažích velbloud. Záchranáři zraněného převezli do nemocnice, kde svým zraněním podlehl.

Český cirkus Aleš přišel v pátek tragicky o jednoho ze svých zaměstnanců. Ve Stropkově v Prešovském kraji měl na pracovníka cirkusu zaútočit velbloud. Zvíře prý muže vážně pokousalo na rukou a také v obličeji.

Záchranáři muže převezli s těžkými zraněními do nemocnice ve Svidníku. Zachránit se jej ale nepodařilo, muž svým ranám podlehl, informoval v pátek portál tvnoviny.sk.

Související obsah

​Podle principála cirkusu Antonína Aleše není velbloud v celém incidentu na vině. Pracovník totiž ten den oslavoval a byl pod vlivem alkoholu. Velbloudi ale alkohol nesnáší, stejně jako mnoho dalších zvířat. Proto podle principála velbloud zaútočil. 

V sobotu web tvnoviny.sk upozornil, že slovenská policie pracuje i s verzí, že muže mohlo přejet auto. Ukazuje na to nejen zranění muže, ale i vůz, který už policisté zajistili.

To, že útočil právě velbloud, tvrdil v pátek principál cirkusu Aleš. Později však začal výpověď měnit. Samotný útok zvířete prý nikdo neviděl, ale velbloud už v minulosti jejich zaměstnance napadl.

Slovenská policie případ stále vyšetřuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz