Zahraničí

Ostrov nabízí ubytování na rok zdarma. Má to ale háček

Ostrov nabízí ubytování na rok zdarma. Má to ale háček
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Pokud jste si vysnili bydlení u moře, nyní máte jedinečnou šanci si tento sen splnit. Ostrov v Atlantském oceánu totiž nabízí ubytování na rok zdarma. Na nabídku reagovaly už stovky lidí.

Jeden ze tří Aranských ostrovů Inis Meáin, který má méně než 200 obyvatel, od konce července láká další lidi. Organizace Comhlacht Forbartha Inis Meáin tam nabízí jedné rodině roční bydlení v moderním domě, a to zdarma a bez jakýchkoliv poplatků.

Nabídka však má několik podmínek. Přihlásit se totiž mohou pouze rodiny s dětmi ve školním věku. Navíc musí mít chuť naučit se irsky a aktivně jazyk používat, píše portál Mirror.

Související obsah

Zájemci se mohou přihlásit do letošního 10. srpna e-mailem a zprávu zaslat na cfinismeain@gmail.com. O nabídku projevily zájem už stovky lidí a přihlásilo se jich přes 560.

Pracovnice komunitního centra ostrova Inis Meáin Dara O´Madaionová uvedla pro portál Galway Bay FM, že ostrov nabízí řadu pracovních příležitostí. Lidé se tak nemusí bát, že by se neuplatnili. Je tam také mateřská, základní a střední škola.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz