Zajímavosti

Soukup udělal zásadní krok. Ze vztahu s Hanychovou se jen tak nedostane

Soukup udělal zásadní krok. Ze vztahu s Hanychovou se jen tak nedostane
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Zdroj: Se svolením Agáty Hanychové

Sotva dvouměsíční vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa nabral závratnou rychlost. V prvních týdnech vyrazili do Španělska, kam za nimi dorazila i maminka Agáty Veronika Žilková s dcerou a vnoučaty. Své rodiny se ale rozhodli propojit naprosto, Žilková s Kordulkou už poznaly i Soukupovu dceru Natálku a šly jí společně se zamilovaným párem fandit na jezdecké závody.

Nejsledovanější pár Česka opět překvapuje, po smršti zamilovaných fotek a slovech o lásce přišly i skutečné činy. Své pouto posílili vzájemným představením rodin. Jaromír Soukup vzal na závody své dcery Natálky nejen Agátu, ale rovnou i její matku Veroniku Žilkovou s krásnou Kordulkou.

"Mistrovství republiky Martinice a za mnou favorit finále," podpořila fotkou na sociálních sítích Veronika Žilková Natálku v její velký den. Herečka dala jasně najevo, že Jaromír už dávno patří do jejich rodiny a s ním i všichni jeho blízcí.

Související obsah

"Dneska fandíme," sdílela na svém instagramu Agáta a ukázala, že si na roli macechy rychle zvykla. Úspěch Soukupovy dcery pořádně oslavila, ta se totiž v závodech umístila na krásném třetím místě.

Po seznámení obou rodin je vidět, že to Jaromír myslí s Agátou opravdu vážně a rozchod v blízké době nehrozí. I on se k Agátiným dětem chová jako k vlastním, na dovolené si s nimi hrál a svezl je na vodním skútru.

Související obsah

Štěstí ve vztahu potvrzuje i další dovolená, kam Agáta s Jaromírem vyrazili. Po krátké zastávce v Česku odletěli v pondělí dopoledne do Ameriky. Před cestou se osvěžili ledovou kávou, na kterou si zamilovaná dvojice nezapomněla nechat nakreslit srdíčka.

Podívejte se na video, kde Veronika Žilková prozradila, co ji nejvíc zasáhlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz