Experti na cestách

Dominik Hašek exkluzivně o svém soukromí. Na letištích se pořád schovává

Dominik Hašek je díky hokeji dost zcestovalý. V pořadu Experti na cestách prozradil, jak a kam cestuje rád, na jaký typ dovolené nedá dopustit a také proč dlouho nebyl u moře.

Bývalý hokejový brankář Dominik Hašek přiznal, že letos zatím dovolenou nezvládl, protože má ani ne ročního syna, stále ale plánuje někam vyrazit. "Když už cestuju, tak si nedokážu představit, že bych trávil dovolenou jen na slunci. Určitě k tomu patří sport, turistika, jízda na kole, bez toho si dovolenou nedokážu představit," nastínil Hašek.

Destinace rád střídá. "Moře je krásné, ale vzhledem k tomu, že jsem se hodně nacestoval, tak exotické dovolené v poslední době trochu zanedbávám. Slíbil jsem ale, že se zase k tomu vrátíme a že budeme cestovat víc k moři. 10krát do roka se vypravím na Šumavu, rád lyžuju," popsal hokejista.

Související obsah

​"Co se týče moře, vždycky jsme preferovali někam jet a pak už se tam nevracet," prozradil na sebe. "Když už člověk jede k moři, tak mám rád krásnou pláž. Mám rád výhledy, to je pro mě na dovolené jedna z velmi důležitých věcí," naznačil.

Hašek při cestování pozornost fanoušků moc nevyhledává. "Na letištích velmi rád působím inkognito, mívám kšiltovku i brýle. Ale už jsem skončil s aktivní kariérou před deseti lety a není to takové jako před 20 lety kolem Nagana, když bylo jedno, jestli jste v Česku, nebo Severní Americe. Přesto si i dnes na letišti tu kšiltovku rád nasadím," řekl Hašek. 

Související obsah

​V pořadu Experti na cestách hokejista také zavzpomínal na nejbizarnější zážitky, které se mu při cestování přihodily. Mimo jiné došlo k záměně kufrů dokonce mezi třemi lidmi. "Jinak mám rád hlavně bezpečné lety. Jednou při letu z Ruska se nám nezavřela kola, to jsme se museli vrátit zpět na letiště. Jindy jsme zase zapadli na runway, tak jsme se naklonili a zůstali jsme tam," uzavřel s tím, že by se jednou rád podíval na Nový Zéland.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz