Zahraničí

Zemřel oblíbený herec. Po autonehodě byl ochrnutý a ve vážném stavu

Zemřel oblíbený americký herec Roger E. Mosley, který se nejvíce proslavil rolí pilota vrtulníku Theodora "T.C." Calvina v kultovním seriálu Magnum P.I. Po vážné autonehodě skončil ve vážném stavu a ochrnutý od krku dolů. Obklopený rodinou zemřel v neděli v losangeleské nemocnici.

Oblíbený americký herec Roger E. Mosley zemřel v neděli ve věku 83 let poté, co utrpěl vážná zranění při autonehodě. Skončil po ní ve vážném stavu a ochrnutý od krku dolů. "Byl obklopen rodinou, když pokojně přešel do jiného světa," uvedla na facebooku hercova dcera.

"Nikdo bychom nemohli truchlit za tak úžasného člověka. Nenáviděl by pláč, který by byl v jeho jméno. Je čas oslavit odkaz, který nám všem zanechal," dodala. Mosley byl nejvíce známý pro svou roli Theodora "T.C." Calvina v seriálu Magnum P.I.

V této roli natáčel po boku hereckého kolegy Toma Sellecka dlouhých osm let. Před natáčením však čekal, že seriál rychle skončí, protože podle jeho manažera seriály se Selleckem rychle zkrachují, uvedl web Sky News.

Související obsah

Zavzpomínal na něj i herecký kolega Richard Brooks. "Dnes jsme přišli o dalšího skvělého herce a legendu. Moc rád jsem s Rogerem pracoval," napsal v Brooks v neděli na svém twitterovém účtu.

Mimo roli pilota vrtulníku si Mosley zahrál i v seriálu Walker, Texas Ranger, v seriálovém zpracování filmu Robocop nebo ve filmu Dopisy od vraha. Objevil se i v životopisném filmu o Mohammadu Alim The Greatest.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz