Zajímavosti

William ukázal, co si o bratrovi myslí. Harrymu se v Americe vyhne obloukem

William ukázal, co si o bratrovi myslí. Harrymu se v Americe vyhne obloukem
Zdroj: Profimedia

Vztahy mezi královskými bratry jsou dlouhodobě na bodu mrazu. Princ William letos navštíví Boston kvůli udílení cen Earthshot Prize Awards, experti však předpokládají, že vévoda z Cambridge na své cestě do Ameriky prince Harryho ani nenavštíví.

Princ William se koncem tohoto roku vydá do Spojených států amerických, aby se zúčastnil slavnostního ceremoniálu udílení cen Earthshot Prize, který se koná v Bostonu. Na Twitteru se proto strhla diskuze, zda tuto cestu využije i k první návštěvě bratrova domu v Americe, kde s vévodkyní Meghan a jejich dětmi žijí.

Odborníci si však myslí, že návštěva bratrů je velmi nepravděpodobná, a to hlavně kvůli velké vzdálenosti mezi Bostonem a Los Angeles, kde princ Harry bydlí, a také kvůli jeho dlouho očekávaným memoárům, které mají na konci roku vyjít.

Související obsah

"Je velmi nepravděpodobné, že by se při své návštěvě vydal princ William za Harrym až do Kalifornie. Bude to totiž až po vydání Harryho knihy," řekl jeden z odborníků na královskou rodinu podle portálu Mirror.

Po ohlášení pamětí prince Harryho vyvstalo mnoho otázek. "Bude to šťavnaté, to je jisté," řekl blízký zdroj královské rodiny pro Page Six, i přestože je o nich zatím známo jen velmi málo.

Související obsah

"Je tam obsah, který by měl královskou rodinu určitě znervózňovat," prozradil jeden ze zasvěcených pracovníků nakladatelství.

"V knize budou vrcholy a pády, chyby i ponaučení. Bude to výpověď mého života z první ruky, bude přesná a zcela pravdivá," vyjádřil se k pamětem princ Harry, který plánuje odhalit své dětství, dospívání a celý královský život.

Související obsah

Od doby, kdy princ Harry s manželkou Meghan promluvili o královské rodině v show Oprah Winfreyové, se bratři téměř nestýkají. I při bohoslužbě během oslav královnina jubilea seděli odcizení princové na opačných stranách katedrály.

Podívejte se na video, jak princ William oslavil své narozeniny:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz