Zajímavosti

Blíží se mocný červený úplněk. Dávejte pozor na nehody, varuje astroložka

Blíží se mocný červený úplněk. Dávejte pozor na nehody, varuje astroložka
Ilustrační fotografie Zdroj: Getty Images

V pátek v 03:35 nás čeká úplněk ve znamení Vodnáře. Při srpnovém úplňku Měsíc prochází znamením Vodnáře a Slunce je ve znamení Lva. V kombinaci s numerologickým číslem 8 nás čeká podle astroložky velmi mocný úplněk.

Úplněk je vrcholem zakončení starého měsíčního cyklu a začátkem nového. "Sílu srpnového úplňku ve Vodnáři nejvíc pocítí lidé narození ve znamení Vodnáře a Lva, také lidé s ascendentem nebo s postavením Luny v těchto znameních," nastínila astroložka a numeroložka Hana Černá.

Tento úplněk je pod numerologickým číslem 8, což je číslo karmické. Srpnovému úplňku se podle indiánské tradice říká jeseteří, protože v této době byla hojnost jeseterů, kteří vyplavávali na povrch. Někdy se mu říká i červený, protože Měsíc je v lehkém červeném oparu.

Podle astroložky budou mít lidé v období úplňku víc energie. "Budou se více řešit věci ve finanční a materiální oblasti, mohou se vyřešit záležitosti spojené s úřady, bankami a různými smlouvami. Lidé by se měli snažit držet rovnováhu mezi všemi oblastmi života," popsala Černá.

Související obsah

​Je nutné dát pozor na neústupnost při řešení nepříznivých situací. "Zbytečně neriskujte v žádné oblasti, hlavně finanční, ale ani v běžném životě, třeba při sportu. Den není úplně vhodný pro vztahy, takže bychom měli být opatrnější na rozhodnutí, jež učiníme," predikuje astroložka.

Ale tento den přeje zdolávání překážek, lidé by se neměli snadno vzdávat, tvrdí Černá. "Den je také vhodný ke kontaktům s druhými lidmi, k setkání s přáteli i uměleckým zážitkům. Jen je třeba více naslouchat druhým. Také je možné, že se protřídí lidé kolem nás," doplnila Černá.

Související obsah

Zdraví

Zdravotní potíže vás mohou postihnout v oblasti nohou, kotníků i lýtek. Ohrožené jsou podle astroložky žíly a možné jsou migrény. "Proto je třeba při cestování dávat si přestávky, projít se, chvíli stát, nebo si nohama zacvičit, abychom předešli trombózám. Je potřeba také nezapomínat na dostatečný pitný režim, zvláště mimo domov. Při neopatrnosti navíc hrozí různé nehody. Takže opravdu neriskujte," apeluje Černá.

Jídelníček

Do jídelníčku v tyto dny je potřeba podle ní více zařadit ořechy, pšeničné klíčky a různá semínka. "Maso spíše omezte a dejte přednost sóji nebo bílému masu. Proti stresu je vhodný hořčík nejen jako doplněk stravy, ale lépe ho dodat přírodní cestou, např. v cibuli, fazolích, bramborách, ředkvi či borůvkách," uzavírá astroložka.

V červenci nebe ozářil superúplněk. Měsíc byl velmi blízko Zemi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz