Zahraničí

Nevěsta byla nevěrná se švagrem. Ženich si to nahrál a video pustil na svatbě

Nevěsta byla nevěrná se švagrem. Ženich si to nahrál a video pustil na svatbě
Ilustrační fotografie Zdroj: Getty Images

Ženich odhalil nevěru své partnerky přímo ve svatební den. Při promítání dojemných fotek z dětství pár nastoupil na podium, když v tom se na plátně spustila sexuální nahrávka ženy s jejím švagrem.

Snoubenka podvedla svého partnera s manželem své sestry. Ženich o celé záležitosti věděl už dlouho, zprávu se rozhodl zveřejnit až v den jejich svatby. Informoval o tom portál Daily Star.

Pár z Číny šel na podium, aby pronesl svatební proslov. Na velkém plátně se promítaly jejich dojemné fotky z dětství. Jakmile oba došli na střed pódia, na obrazovce se objevila nahrávka, jak nevěsta zahýbá se svým švagrem. Dohromady to měla být dvě pětiminutová videa.

Související obsah

"Fakt si myslíš, že jsem o tom nevěděl?" začal na nevěstu řvát ženich. Žena zčervenala a hodila po partnerovi svatební kytici, v tom však už hosté vyběhli na pódium a nažili se od sebe pár odehnat. Nahrávka okamžitě z plátna zmizela, video ze svatby se však objevilo na Tik Toku.

Podle portálu OE 24 video v zemi vyvolalo obrovskou debatu. Někteří si stáli za tím, že to bylo moc přehnané, jiní ženicha pochválili za to, že připravil velmi dobrou pomstu. "Je chytrý. Šel s tím ven na své svatbě, takže to přátelé a rodina mohli vidět na vlastní oči," napsal jeden z diskutujících na internetu.

Související obsah

Švagr údajně požadoval, aby ženich nahrávku smazal. Pokud by tak neučinil, chtěl to řešit právní cestou. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz