Další sporty

Krásná rychlobruslařka se rozešla s nevěrným přítelem. Teď sdílí sexy fotky

Krásná rychlobruslařka se rozešla s nevěrným přítelem. Teď sdílí sexy fotky
Rychlobruslařka Jutta Leerdamová Zdroj: EPA-EFE / Profimedia

Rychlobruslařka Jutta Leerdamová nedávno oznámila, že se po více než pěti letech rozchází s přítelem a bývalým reprezentačním kolegou Koenem Verweijem. Nyní si 23letá nizozemská kráska užívá dovolenou na Ibize a zveřejnila odvážné fotografie v plavkách.

Jutta Leerdamová tvořila pár s o osm let starším krajanem Koenem Verweijem, jenž dokázal získat zlato na olympiádě v Soči. Jenže nyní se tento románek po více než pěti letech rozpadá. 

"Jsem Koenovi vděčná za krásné roky, které jsme spolu prožili, ale nedávno jsem se rozhodla náš vztah ukončit," oznámila nizozemská kráska na instagramu. Rychlobruslařka sice žádný důvod rozchodu neuvedla, nicméně v Nizozemsku se hojně spekuluje o tom, že jí byl partner opakovaně nevěrný.

Související obsah

23letá Leerdamová si tak nyní, jak se zdá, užívá single života. Momentálně stříbrná medailistka z olympiády v Pekingu tráví čas na dovolené ve španělské Ibize. Své fanoušky navíc zásobuje pikantními fotografiemi v plavkách a ukazuje svou vysportovanou figuru. Jutta Leerdamová se navíc nedávno dočkala velkého ocenění, když ji pánský časopis Maxim zařadil mezi 100 nejvíce sexy žen roku 2022. Ve stejné anketě pak zvítězila golfistka Paige Spiranacová. 

Související obsah

Rychlobruslařka Martina Sáblíková zhodnotila olympiádu v Pekingu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události