Domácí

Žena se u přítele ubytovala přes jeho odpor. Musel na ni zavolat policii

Kuriózní zásah má za sebou policie na Českolipsku. Z bytu musela vykázat ženu, která se tam i přes odpor svého přítele rozhodla zabydlet. Dvojice se scházela do té doby nepravidelně. Muž si s přítelkyní, která se neměla k odchodu, nedokázal poradit, a tak nakonec zavolal na číslo 158.

Policisty prosil 45letý muž naléhavě o pomoc. Chtěl, aby ho podle hesla "pomáhat a chránit" zbavili přítelkyně, jejíž návštěvu už pokládal za ukončenou. Dvojice se nepravidelně scházela v jeho bytě na sídlišti Špičák v České Lípě. Šlo o vztah, kterému policisté s nadsázkou říkají "přítelkyně s výhodami".

Jenomže žena byla po čase muži na obtíž. Na osvěžení si dala alkohol a zřejmě propadla pocitu, že je doma a u zrodu vztahu, který se právě přetavuje do trvalého pouta. Tahle představa se muži moc nelíbila, a když se mu ženu nedařilo z bytu vystrnadit, obrátil se ze zoufalství na policisty.  

Související obsah

"Když policisté na místo dorazili, zjistili, že mladá žena v bytě stále setrvává a domů odešla až poté, co jí domluvili," uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková.

Nakonec si 32letá žena dala říct a byt opustila. Jaké bude mít vztah pokračování, zatím není jasné. Muž svým zachráncům nakonec za jejich pomoc poděkoval a bylo na něm vidět, že se mu ulevilo.

kdu, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz