Domácí

Brutální útok nožem v Nejdku žena nepřežila. Pachateli hrozí až 18 let

O víkendu se v Nejdku stala tragédie. 28letý muž tam měl po hádce v bytě svého příbuzného nožem napadnout o rok starší ženu, která zraněním na místě podlehla. Nyní mu hrozí 10 až 18 let za mřížemi.

Kriminalisté z Karlovarského kraje trestně stíhají muže z Nejdku, který v sobotu v noci nejspíš zavraždil svou známou, 29letou ženu z Karviné, která u něj byla na návštěvě. Incident se odehrál v bytě jeho příbuzného, kde podezřelý v současné době bydlí.

"Podezřelý muž bydlel v pronájmu u svého příbuzného. S obětí se znal přibližně dva týdny, není však jasné, zda se seznámili v Karviné, nebo v Nejdku," upřesnil webu TN.cz mluvčí krajských policistů Jakub Kopřiva.

Související obsah

​Tragédii pravděpodobně předcházela hádka. Muž na ženu po slovní rozepři zřejmě zaútočil nožem a způsobil jí bodná a řezná zranění převážně v horní části těla. Napadená se útoku bránila, utrpěla ale vážná zranění, kterým na místě podlehla. Ještě předtím však muž z bytu odešel a krvácející ženu tam nechal.

Podezřelý však následně navštívil obvodní oddělení v Nejdku, kde policistům popsal, že nožem ohrožovala poškozená právě jeho. To však vylučuje několik obranných zranění, která pak přivolaná záchranka objevila na těle oběti.

Související obsah

​Záchranáři ženě ještě stačili poskytnout první pomoc, zraněním ovšem po chvíli na místě podlehla. Aktuálně je podezřelý muž ve vazbě a v případě odsouzení mu hrozí až 18letý pobyt ve vězení. Pravomocně odsouzen byl navíc již v minulosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz