Zajímavosti

Znamení těsně před porodem. Burešová zažila malý zázrak jako u prvního syna

Znamení těsně před porodem. Burešová zažila malý zázrak jako u prvního syna
Eva Burešová a Přemek Forejt Zdroj: TV Nova

O čtyřlístcích se říká, že nosí štěstí. A herečka Eva Burešová si před porodem nasbírala notnou dávku. V trávě našla v neděli čtyři kousky a hned druhý den přivedla na svět syna Tristana Wiliama Forejta, kterého má se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem. I tentokrát tak pro Evu byly čtyřlístky předzvěstí radostné noviny. Stejné "znamení" totiž dostala také před narozením syna Nathaniela.

Teplá koupel, pohlavní styk i pálivá jídla. Babských rad, jak vyvolat porod, najdete na internetu nepřeberné množství. Herečka a zpěvačka Eva Burešová však zřejmě našla jiný osvědčený a zázračný způsob. Zdá se, že její děti přicházejí na svět až ve chvíli, kdy maminka dokáže najít dostatečné množství čtyřlístků.

Související obsah

​Zatímco mnoho lidí své "štěstí" v trávě hledá marně, porotkyně Tvojí tváře dokázala v neděli sesbírat čtyřlístků hned několik. "Naposledy jsem našla tolik čtyřlístků těsně před porodem Nathánka… Dnes jich mám v ruce opět dost. Čtyři. Pro každého z naši patchworkové rodiny, jak nás pojmenovali při rozhovoru v časopise. Tak že by to znamenalo, že již brzy?" zeptala se fanoušků na sociálních sítích.

​A prognóza herečky se k údivu některých opravdu naplnila. V pondělí večer šéfkuchař Přemek Forejt oznámil, že se jim s Evou narodil syn. "Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," oznámil radostnou novinu na instagramu. A prozradil i pohlaví a jméno dítěte. "Tak už jsem tu také. 15. 8. 2022, Tristan William Forejt," uvedl v příspěvku. A ke jménu doplnil taktéž symbol malého čtyřlístku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

Páru už k novému přírůstku do rodiny pogratulovala řada osobností, mezi nimi například zpěvačka Ewa Farna, moderátorka Eva Decastelo, zpěvák Václav Lebeda alias Voxel i vítězka soutěže MasterChef Česko Kristína Nemčková. Hodně zdraví celé rodině pak popřála i společnost McDonald’s, se kterou Přemek Forejt před několika měsíci navázal spolupráci.

Tristan je prvním společným potomkem Evy Burešové a Přemka Forejta. Oba mají ještě dítě z dřívějšího vztahu, Eva má syna Nathaniela a Přemek dceru Stellu.

První jiskra mezi Evou Burešovou a Přemkem Forejtem přeskočila při natáčení show Tvoje tvář má známý hlas. Právě v této soutěži také dvojice později oznámila, že brzy přivede na svět společného potomka.

Připomeňte si společný duet Přemka a Evy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz