Zajímavosti

Miss ČR už zná svou finálovou dvanáctku. Podívejte se na tyto krásky

Miss ČR už zná svou finálovou dvanáctku. Podívejte se na tyto krásky
Finalistky Miss ČR 2022 Zdroj: Miss ČR

Národní soutěž Miss České republiky už zná svoji finálovou dvanáctku dívek. Ta se poprvé představila na výstavě českých sklářských a bižuterních firem, kde dívky zažily svou první přehlídku a promenádu v plavkách. Co tyto krásky rády dělají a co o sobě prozradily?

Národní soutěž Miss České republiky pod vedením vítězky z roku 2019 Nikoly Kokyové a zakladatele charitativního projektu Počítače dětem Roberta Novotného představuje finálovou dvanáctku dívek. Do letošního ročníku se přihlásilo přes 2 000 dívek z celého Česka a do užšího výběru se dostaly dívky nejen krásné, ale také se zájmem podpořit charitativní projekt Počítače dětem, který je se soutěží úzce spojen.

Finálová dvanáctka se poprvé představila na výstavě českých sklářských a bižutérních firem Křehká krása 2022 v Jablonci nad Nisou. Tam dívky zažily svoji první módní přehlídku i promenádu v plavkách.

Na výstavě byla slavnostně odhalena korunka pro vítězku letošního ročníku. Dívky zažily i první hlasování veřejnosti. Titul Tvář Křehké krásy získala dívka číslo 4 Julie Hojdyszová. Po módní přehlídce finalistky za podpory profesionální stylistky Kataríny Kadlecové nafotily fotografie mnoha modelů známých módních návrhářů.

Související obsah

​"Miss České republiky v ročníku 2022 spouští nový koncept s prvky reality show vysílaných prostřednictvím sociálních sítí. Skončila fáze semifinálových kol a přichází rozvoj dívek, který je spojený s výzvami pro jednotlivé finalistky. Ty bude možné sledovat na sociálních sítích a budou zakončeny vyřazováním na TOP8 dívek, které se zúčastní finálového večera. Od této chvíle do říjnového finále dívky čeká nabitý program spojený se spoustou nečekaných výzev," uvedla ředitelka soutěže Kokyová.

Číslo 1 má nejvyšší dívka soutěže, 182 cm vysoká Martina Smejkalová (21) z Urbanova. Se soutěžním číslem 2 si půjde pro titul 19letá Andrea Kaplanová z Loun, která se stala mistryní ČR v aerobiku. S číslem 3 soutěží 18letá Klára Porhajmová, která pochází z Brna a sedm let hrála florbal za Bulldogs Brno.

Čtyřka patří 22leté Julii Hojdyzsové z Frýdku-Místku, která několik let jezdila na kouzelnické tábory a byla nejmladší členkou Unie Moravských kouzelníků. Číslo 5 má 17letá Karolina Budka, jež pochází z Prahy a jejím cestovatelským snem je navštívit Istanbul.

Související obsah

​Šestka patří 20leté blondýnce Natálii Kočařové z Prostějova, která studuje Univerzitu Palackého v Olomouci obor experimentální biologie. Číslo 7 si vysloužila Andrea Kubínová, 26letá rodačka z Prahy. Andrea studuje Českou zemědělskou univerzitu a nejvíce se bojí pavouků.

S číslem 8 se pokusí získat srdce porotců a diváků 21letá Natálie Kovářová z Prahy, která pracuje v soukromé česko-anglické školce a jeslích. Číslo 9 má Soňa Paldusová, což je 23letá finalistka z Orlové, která studuje v Karviné na Slezské univerzitě obor marketing a obchod a věří v pověry a pořekadla.

Číslo 10 má Jana Šprtelová, 22letá dívka z Bruntálu, která v rámci projektu Počítače dětem předala počítač 10letému chlapečkovi a jeho 13leté sestře. Dívkou s číslem 11 je Pavlína Jagrová, 23letá rodačka z Pardubic, která hovoří anglicky, španělsky a rusky. Finálovou 12 uzavírá Lucie Hájková (20) z Dobříše, jež by se v budoucnu ráda stala filmovou produkční.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz