Zajímavosti

Výměna manželek plná alkoholu: Místo knížky pro dítě si kupují lahve vodky

Středeční reprízovaný díl Výměny manželek byl plný emocí. Napětí, alkohol a lži byly cítit na každém kroku. Mezi osmi očima se Nikola s Vaškem do druhého páru pořádně pustili.

Výměna manželek změnila životy oběma rodinám. Nejvíce věcí si uvědomila asi Petra. "Musím si uvědomit, že spolu doma málo mluvíme. Co se týká účtů, školy a malého, na to já dost kašlu a budu to muset nějak vymyslet," říkala Petra na konec Výměny.

Filip přišel ale se zásadnějším rozhodnutím. "Já jsem se rozhodl, že od neděle se stěhujeme se spolubydlícími na ubytovnu. Myslím, si, že to bude pro nás pro oba s Petrou dobře, že půjdeme od sebe. Vztah s Petrou nebyla chyba, uvědomil jsem si, jaké lidi k sobě opravdu nemám pouštět," podotkl Filip.

Související obsah

​Nikola s Vaškem byli rádi, že už mají Výměnu za sebou. "Jsem hrdá na sebe a manžela – na to, co jsme spolu vybudovali a dokázali a hlavně, že nám to furt funguje. Jsem ráda, že jsme oba takoví, že prostě chodíme do práce, protože si chceme něco prožít a užít s holkami a že nesedíme na zadku a nečekáme, co nám kdo dá," řekla Nikola s tím, že v druhé rodině jsou podle ní alkoholici.

"Ty prý nekoupíš knížku, kterou malý potřebuje, protože si chceš koupit chlast," zaútočila Nikola na Petru Mezi osmi očima. "Ty jsi úplně vylízaný idiot, rozbíjíš si hlavu o zeď, že se pohádáte a pak vyskočíš z okna. Tohle, co jsi udělal, to je šílené," přidal se k útoku na druhý pár Vašek. 

Související obsah

​Filip se snažil to hodit celé na Petru, že ona je ta, která ho naučila pít tvrdý alkohol. "Já jsem přišel a pil jsem jenom pivo," říkal Filip s tím, že prý pil tvrdý alkohol, aby ho tolik nepila partnerka. "Já jsem si ale ve Výměně uvědomila, že tolik pít nepotřebuju. Nebudu pít radši vůbec nic, uvědomila jsem si spoustu věcí," tvrdila Petra.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz