Zajímavosti

Den po soudu rodičů: Odvážně oblečená Kordula Stropnická to rozjela na večírku

Den po soudu rodičů: Odvážně oblečená Kordula Stropnická to rozjela na večírku
Kordula Stropnická Zdroj: Marek Pátek/CNC/Profimedia

Den po napjatém soudu Veroniky Žilkové a Martina Stropnického vyrazila jejich šestnáctiletá dcera Kordula na večírek. V doprovodu sestry Agáty Hanychové se zúčastnila akce na střeše klubu v centru Prahy. Dámskou jízdu pak zakončily sladkou tečkou.

Krásná Kordula Stropnická si prochází těžkým obdobím. Veronika Žilková a Martin Stropnický se v úterý sešli u soudu, který měl projednávat střídavou péči právě o jejich šestnáctiletou dceru.

Aby Kordula přišla na jiné myšlenky, vzala ji její sestra Agáta Hanychová do víru velkoměsta.

Večírek se konal na střeše oblíbeného klubu v centru metropole. "Jde se ven," sdílela Agáta na svém instagramu fotku s Kordulou, které to na večírku náramně slušelo. Pro akci zvolila odvážné kožené kalhoty se sexy černým topem a luxusní kabelkou.

Související obsah

Večer navíc zakončily v kavárně, kde si Kordula si dopřála pořádný kus jahodového dortu.

Obvykle se mladá dívka zajímá spíš o koně, večírek však jejím společenským debutem nebyl. V červenci vzala Veronika Žilková svou nejmladší dceru na filmový festival v Karlových Varech. Oblíbená česká herečka se však snaží, aby čas s dcerou trávil i její otec, právě proto skončili u soudu o střídavou péči.

Související obsah

"Otec Kordulky střídavou péči odmítá a pobyt v Izraeli si o rok prodloužil. Když je v pětašedesáti letech přesvědčený, že ho dcera v pravidelném osobním kontaktu nepotřebuje, jeho názor soudem nezměníte. Ale za pokus to stojí," svěřila se již dříve Veronika Žilková.

Podívejte se, jak na rozvod s Martinem Stropnickým reaguje Veronika Žilková:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz