Zajímavosti

Snoubenec je mladší než její vnoučata. Přesto s ní chce strávit zbytek života

Snoubenec je mladší než její vnoučata. Přesto s ní chce strávit zbytek života
Devaughn Aubrey a Kathi Jenkins Zdroj: Profimedia

Seznámili se na internetové stránce pro dospělé. Ani jeden nehledal vážný vztah, pouze občasné povyražení. Přesto jejich zpočátku čistě sexuální vztah přerostl v milostný románek a dvojice se nedávno zasnoubila. Řeč je o 27letém Devaughnu Aubreym a jeho přítelkyni Kathi Jenkinsové, které je 74 let.

Láska nemá žádné věkové omezení ani hranice – takový vzkaz světu vysílají Devaughn Aubrey a Kathi Jenkinsová, texaský pár, který dělí 47 let. Seznámili se na webu Adult Friend Finder, a přestože původně nehledali nic vážného, stala se z toho láska jako trám. Pár dokonce plánuje svatbu, upozornil web Daily Mail.

"Narazil jsem na její fotku, konkrétně fotku jejích prsou. Přečetl jsem si její profil a poslal jí zprávu v naději, že odpoví. Byla zrovna také on-line a skutečně zareagovala. Požádal jsem ji o telefonní číslo, které mi dala," popisuje seznámení se svou nastávající 27letý Devaughn.

Související obsah

​Dvojice spolu pak čtyři měsíce komunikovala přes internet, než se odhodlala k prvnímu reálnému setkání. "Když jsem přijel k ní domů, čekala na mě už v posteli," pokračuje budoucí ženich. Pár se následně scházel každý týden. Když 74letá žena pozvala Devaughna k sobě domů na Den díkuvzdání, oznámili přátelům, že jsou spolu oficiálně ve vážném vztahu.

Kathi Jenkinsová doposud nikdy nebyla vdaná. Podle portálu Mirror má však čtyři děti, 13 vnoučat, 36 pravnoučat a jednoho prapravnuka. Nyní je v důchodu. Rodiny obou snoubenců prý sice zpočátku nebyly novým vztahem příliš nadšení, po více než roce si však na pár s extrémním věkovým rozdílem už víceméně zvykly, podobně jako jejich přátelé.

Související obsah

​"Kathi je pro mě dokonalá, je velmi zkušená a hodně mě v životě učí. Nikdy se nehádáme. Krásně zpívá a zná spoustu starých písniček, které mi připomínají mou babičku. Líbí se mi starší a staré ženy, bez ohledu na to, jestli potřebují chodítko nebo něco podobného. Nikdy mě to netrápilo," uzavřel Aubrey.

pem, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz