Zajímavosti

Výměna manželek: Olga je o 16 let starší než její partner. Alena hromadí krámy

Tuto středu se mají diváci opět na co těšit. Jak si poradí svérázná Alena s tvrdohlavým tatínkem a třemi dětmi? A dokáže se klidná Olga přizpůsobit náhradnímu manželovi, který řídí domácnost pevnou rukou? Sledujte ve středu večer na TV Nova.

V nové epizodě Výměny manželek se diváci setkají s rodinou, která žije v Šestajovicích, a to s Alenou (49), Standou (46) a Standou (16). Otec Standa nesnáší nepořádek a vyžaduje naprosto čistou a voňavou domácnost. Říká o sobě, že je šéfem rodiny. To si Alena úplně nemyslí, nicméně partneři mají hezký vztah a na nic zásadního si nestěžují.

Na druhé straně se diváci seznámí s Olgou (52), Pepou (37), Izabelou (13), Klárou (13) a Vanesou (6), kteří žijí ve Znojmě. Partneři se seznámili před dvěma lety na seznamce. Zatím jejich vztah funguje bez větších komplikací. Pepa je údajně přísnější ve výchově dětí, ale nakonec najdou shodu.

Související obsah

Standa bude po úvodním rozhovoru se svojí náhradní manželkou Olgou velmi překvapený, že mezi ní a jejím partnerem je 16letý věkový rozdíl, starší je právě Olga. Podle jeho názoru to není normální a nedovede si to představit. Ve druhé rodině pak Alenu vykolejí obrovské množství věcí v tamní domácnosti, nebude váhat ani minutu a pustí se do přeorganizování bytu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz