Zajímavosti

Unikátní studio i nabitý program. TV Nova představí v pondělí novou Snídani

Nové logo, změna jména, nabitý program, víkendové vysílání a naprosto unikátní studio, které v Česku nemá obdoby. Začíná nová éra ranního televizního vysílání. Sledujte Snídani v novém kabátě už v pondělí ráno na TV Nova.

Nová Snídaně, které se diváci dočkají v pondělí ráno, přinese kromě změny jména a nového loga i unikátní studio, které vzniklo pod taktovkou Jaroslava Holoty. "Chceme, aby to byl jeden pořad s jednotnou grafikou a s moderátory, kteří vás budou provázet jak rozhovory se zajímavými hosty, tak i zpravodajstvím, informacemi o dopravě, počasí a o všem, co se děje," řekl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska.

Moderátoři se už nové Snídaně nemohou dočkat. "Bereme to jako výzvu, protože tam budeme nově i jako zprávaři. Těšíme se na nové studio a možnosti, které nám přinese. Je to výzva nejen pro nás, ale také pro režii," zmínili moderátoři Ondřej Havel a Johan Mádr.

Související obsah

​Ranní show jsou trendem po celém světě a v USA se jedná o jeden z nejúspěšnějších televizních formátů. To si zaslouží nejmodernější studio. "Chtěli jsme vybudovat studio, které bude unikátní. A toto studio je jediné v České republice, které kombinuje hned tři prostory. Vnitřní studio, zimní zahradu a venkovní zahradu. A budeme vysílat ze všech tří najednou," doplnil Houska.

Zásadní změnou bude vysílání i o víkendu. Každou sobotu i neděli můžete vstávat se Snídaní. Vysílat se bude od 8 hodin ráno až do pravého poledne. "Bude to trochu odlehčenější Snídaně s vlastními moderátory, které zatím nemohu prozradit, ale budou hvězdní," přislíbil ředitel zpravodajství TV Nova.

​Víkendová Snídaně bude více uvolněná. "Bude tam víc hostů ze showbyznysu, budeme se bavit o cestování i rodinných tématech, protože vnímáme, že o víkendu Snídani sledují lidé v jiném módu. Nespěcháte do práce ani do školy. Jste s celou rodinou a máte pohodovou atmosféru," nastínil Houska.

Související obsah

Diváci TV Nova se ale nemusí bát, že přijdou o své oblíbené pořady. Koření i Volejte Novu budou moci sledovat v rámci vysílání Snídaně. Na své si přijdou i ti, kteří se zajímají o politiku. "My budeme mít v neděli politickou talk show. Nechceme vytvářet další zpravodajsko-publicistický pořad, kterých je v zemi hodně. Má to být povídání s politiky o vážných i nevážných věcech v uvolněné atmosféře," připojil Houska další novinku.

Tato odlehčená politická talk show využije zavedeného názvu Napřímo, který diváci znají z internetového vysílání na TN Live. A jednou z moderátorek bude i Bára Divišová. 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz