Zahraničí

Dědičku miliardového jmění unesli při běhání. Později ji nalezli mrtvou

Dědičku miliardového jmění unesli při běhání. Později ji nalezli mrtvou
Ilustrační fotografie | Zdroj: Getty Images

Čtyřiatřicetiletá učitelka Eliza Fletcherová z Memphisu v Tennessee byla od pátečního rána pohřešovaná. Vnučku miliardáře Josepha Orgilla III. unesli v pátek při běhání, později se potvrdily nejhorší obavy. Tělo nalezené v Memphisu patří právě jí. Policii se podařilo zadržet podezřelého.

Eliza Fletcherová (34) běhala v pátek kolem čtvrté hodiny ranní ve čtvrti poblíž Memphiské univerzity. Kriminalisté se domnívají, že ji měl pronásledovat muž a donutit ji nastoupit do černého auta SUV, píše web OE24.

Podle záznamů bezpečnostních kamer se k Fletcherové při ranním běhu přiblížil muž, přemohl ji a poté ji vtáhl do černého SUV. Na místě činu vyšetřovatelé našli sandály, které obsahovaly DNA bývalého vězně Cleothy Abstona. Policie údajného únosce zadržela v sobotu. Po matce dvou dětí policisté několik dní beznadějně pátrali.

Související obsah

Bývalý vězeň je už opět zpět v cele. Abston byl již dříve odsouzen za podobný únos v roce 2001 a odseděl si téměř 20 let ve vězení. Osmatřicetiletý muž však popírá, že by měl se zmizením Fletcherové cokoli společného.  

V pondělí večer bylo poblíž místa únosu nalezeno tělo, uvádí web CNN. Leželo asi 20 minut od místa, kde Fletcherová nastoupila do auta.

Související obsah

Policie o den později identifikovala, že tělo patří mladé Elize Fletcherové. Příčina smrti zatím nebyla zveřejněna. O víkendu zatčený Cleothy Abson byl následně obviněn z vraždy prvního stupně.

Fletcherová byla dědičkou miliardového jmění. Její zesnulý dědeček, miliardář Joseph Orgill III., vedl společnost Orgill, která v současnosti dodává přes 70 000 kusů různého zboží do maloobchodních prodejen po celém světě. Do její nabídky patří elektrické nářadí, barvy, železářství, řezivo, stavební materiály, instalatérské, elektrické a domácí potřeby a výrobky pro zahradu a domácnost.

Policie našla tělo ženy blízko místa únosu: 

 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz