Co nás čeká

Horoskop na pátek 16. září: Dávejte pozor, hrozí riziko úrazů

Horoskop na pátek 16. září: Dávejte pozor, hrozí riziko úrazů
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Páteční den přináší stabilitu vašich emocí a objektivitu do vašeho myšlení, ale Slunce v opozici s Neptunem vám komplikuje život. Panuje totiž zvýšené riziko všech možných úrazů, a to zejména kvůli nepozornosti. Raději teď veškeré manuální práce odložte.

Beran

Slunce v opozici s Neptunem vám v tyto dny ztrpčuje život. Znesnadňuje vám řešení různých věcí a vyvolává ve vás roztěkanost. Dnes se budete muset opravdu soustředit, abyste nenasekali spoustu chyb. Složitější záležitosti raději odložte na vhodnější dobu.

Býk    

Páteční den přináší stabilitu vašich emocí a objektivitu do vašeho myšlení. Vaše jednání je přívětivé i vstřícné, a přitom vás nikdo neopije rohlíkem. Možná si to neuvědomujete, ale svým vystupováním si budujete pověst férového a spravedlivého člověka.

Blíženci          

V tomto období se to střídá. Jednou dole, jednou nahoře. Je to jako na horské dráze. Dnešní den by měl být tím lepším, proto jej využijte, co to půjde. Snažte se vyniknout v práci, najít si přivýdělek, absolvovat pohovor nebo třeba vyznat někomu lásku.

Rak    

Dnes jste se probudili s přebytkem energie a vrháte se do všech možných aktivit. Nic pro vás není dost velkou překážkou. Nezapomínáte však ani na to, abyste zůstali féroví vůči svému okolí. Tento přístup vám získává obdiv.

VOLEJTE KARTÁŘCE JEN ZA 35Kč/min!
Využijte akci a volejte kartářkám se slevou. Práce, láska, peníze, vztahy - nic není tabu!

Lev     

Existují různá přísloví o tom, že každý den nemůže člověk čekat úspěchy. Na vás to dnes rozhodně neplatí, protože se vám daří vše, nač sáhnete. Naplňuje vás to vnitřním uspokojením a radostí. Tu pak přinášíte všude, kam přijdete. Jste jako sluníčko.

Panna 

V některých dnech je snad lepší ani ráno nevycházet z domu. V jiné dny se na vás naopak hrne úspěch za úspěchem. Takový je pro vás ten dnešní. Snažte se z něj pro sebe vytěžit co nejvíce a prokažte u toho nejenom svou pevnou vůli, ale také rozhodnost.

Váhy  

S vědomím dvou dnů zaslouženého odpočinku, které máte před sebou, vám dnes půjde všechno lehce. A to přesto, že můžete cítit lehkou únavu z toho, kolik energie jste v týdnu investovali do plnění náročných úkolů. O víkendu můžete pořádně dobít baterie!

Štír     

Slunce v opozici s Neptunem je ideální pojistkou, která zaručí vašemu vztahu pevnost. V tyto dny je proto vhodné zahájit rozmluvy o plánovaném manželství. Můžete svůj protějšek klidně i požádat o ruku! Zadaní pocítí posílení vzájemného pouta.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Občas vás nikdo nepřesvědčí, že nemáte pravdu. Dnes se také budete domáhat uznání za každou cenu. Vaše okolí vás bere takové, jací jste. Ví, že je na vás spolehnutí a že přes vaše řeči jste v jádru féroví a poctiví lidé, kteří rádi pomohou.

Kozoroh         

Pravděpodobně vás energie dnešního dne trochu zbrzdí v pracovním výkonu a možná způsobí podrážděnost. Také kolegové i rodina budou jevit menší ochotu ke spolupráci a vlídné komunikaci. Zachovejte klid a řekněte si, že zítra bude určitě mnohem lépe.

Vodnář          

Dnes si chcete dopřát trochu luxusu a rozmazlovat se, ale stav vašeho konta na to není připraven. I když své výdaje nemusíte podrobovat přehnané kontrole, není nutné ani žádoucí dnes zbytečně utrácet. Počkejte do příštího měsíce, věci se zlepší.

Ryby  

Dnes se dostává Slunce do opozice s vaší vládnoucí planetou Neptunem. Co to pro vás znamená? Zvýšené riziko všech možných úrazů, a to zejména kvůli nepozornosti. Raději teď veškeré manuální práce odložte. Pokud to nejde, věnujte se jim s maximální pozorností.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz