Zajímavosti

Velká krize u Dary Rolins. Musí si zvykat na nepříjemné změny

Velká krize u Dary Rolins. Musí si zvykat na nepříjemné změny
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Po exotických dovolených s přítelem Pavlem Nedvědem se zpěvačka Dara Rolins vrací do každodenní reality. To ale přináší i určitá úskalí a nepříjemnosti, se kterými bojuje nejen ona sama, ale i její dcera Laura.

Zpěvačka o prázdninách prožívala šťastné chvíle po boku svého přítele Pavla Nedvěda, oba se však museli vrátit ke svým pracovním povinnostem. A to s sebou přineslo i některé nepříjemné změny.

"Začínáme si s Laurou zvykat na to brzké vstávání, ale nějak se s tím nemůžeme sžít. Přece jen prázdniny byly dlouhé a člověk si rychle zvykne na tu lehkou lenost a ranní vyspávání. A samozřejmě pozdní usínání. Jinak jsme teď zase v jednom kole," svěřila se zpěvačka Rolins. 

Související obsah

Rozhodla se proto dopřát si malé dobrodružství a trochu adrenalinu, a tak s Laurou vyrazily na pouť.

Společně s dcerou vyrazily na pouť, roztočily to na kolotoči a nevynechaly ani střelnici. Dara sdílela v instagramovém příběhu video, kde se Laura se vzduchovkou v ruce soustředí, aby neminula a odnesla si papírovou růži. 

Související obsah

Rolins to ale bude muset bez Nedvěda​ vydržet ještě pořádně dlouho. "Už teď se těším, že se na konci měsíce uvidíme s Pavlem v Itálii, kam za ním poletím po delší době. Vše je tak, jak má být," svěřila se zpěvačka TN.cz. Během prázdnin spolu byli téměř nerozluční a střídali jednu slunečnou destinaci za druhou. Dokonce se zpěvačka s přítelem a dcerou podívala přes oceán.

"Stihneme odletět do Ameriky, potom šup do Dolného Kubína na taneční kemp a natočit s nimi klip. Takže naše léto bude opravdu pestré," podělila se ještě před prázdninami s velkými plány na léto.

Podívejte se na video, jak si Dara Rolins užívala společné chvilky s Pavlem Nedvědem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz