Zahraničí

Poslední rozloučení s královnou. TV Nova odvysílá přímý přenos smutečního obřadu

Poslední rozloučení s královnou. TV Nova odvysílá přímý přenos smutečního obřadu
Královna Alžběta II. | Zdroj: Profimedia

Na pondělí 19. září zařadí TV Nova na hlavní stanici mimořádnou programovou změnu – přímý přenos posledního rozloučení s královnou Alžbětou II. Diváci tak budou moci sledovat pohřeb britské panovnice.

Vysílání začne v pondělí v 11:00 a skončí zhruba v 17:00, vše se samozřejmě bude odvíjet od obřadu, jehož průběhem diváky provedou Martina Nášelová a Michal Kratochvíl. Do studia si budou zvát hosty Lucie Borhyová a Rey Koranteng.

Týž den už od 8:00 až do zahájení přímého přenosu budou moci diváci sledovat speciální vysílání TN Live na webu TN.cz. To po 17. hodině naváže na program televize Nova. Moderovat ho budou Veronika Petruchová a Martin Čermák. 

Související obsah

"Již nyní máme ve Velké Británii tři štáby, které pokrývají aktuální dění a sledují poslední cestu nejdéle vládnoucí britské panovnice. Také se intenzivně připravují na pondělní rozloučení," řekl ředitel zpravodajství TV Nova Kamil Houska. 

Na přípravách vysílání pracují už teď desítky redaktorů a zaměstnanců TV Nova. "Díky jejich nasazení jsme byli schopni hned od prvních minut, kdy bylo úmrtí Alžběty II. oficiálně potvrzeno, odvysílat řadu exkluzivních reportáží, živých vstupů či analýz," dodal. 

Podívejte se na reportáž o životě Alžběty II.:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz