Zajímavosti

Soutěž TN.cz má svého vítěze! Kdo vyhrál lístky na jedinečný koncert?

Skupina Il Divo se vrací do Prahy. Poslední koncert tu odehrála ještě se členem, který nedávno zemřel. Kapela tak pořádá turné na jeho počest a 10. října odehraje svůj koncert i v Praze. Čtenáři TN.cz mohli soutěžit o lístky na tuto jedinečnou událost. Zvítězila Lucie Černá z Roztok. Gratulujeme!

Oblíbená nadnárodní skupina Il Divo se stále vzpamatovává z tragické smrti Carlose Marina. Zbývající členové skupiny proto pořádají turné Greatest Hits Tour na jeho počest. Diváci se mohou těšit na největší hity skupiny Il Divo, která má rozsáhlý repertoár písní s neuvěřitelnou pódiovou produkcí.

"Carlos byl nadživotní osobností se vzácnou kombinací neuvěřitelně krásného, ​​Bohem daného hlasu a nesmírného talentu. Jeho vášeň, smích a smysl pro humor vždy každého povznesly," shodují se zbývající členové. Těmi jsou Američan David Miller, Francouz Sebastien Izambard a Švýcar Urs Bühler a k nim se na turné přidá i mexicko-americký barytonista Steven LaBrie.

Související obsah

​"Milovaly ho miliony fanoušků po celém světě a my jsme měli to štěstí a čest, že jsme s ním mohli tolik let vystupovat. Jeho hravost, přátelství a brilantní hlas nám budou hluboce chybět. Ať si ho všichni pamatují pro jeho krásnou duši, jeho úžasný talent a ať navždy odpočívá v pokoji," uzavřela kapela.

Přední tenorová vokální skupina už v Praze několikrát vystupovala. Na jeden z koncertů ve vyprodané O2 areně dodnes vzpomíná jako na jeden z nejlepších. "Rádi se vracíme zpět do Prahy. Hlavní důvod je publikum, které je opravdu vřelé. Pokaždé, když jsme tam, vidíme upřímné úsměvy na všech tvářích, je to skutečně potěšení, zpívat v Praze," popsala skupina pro TN.cz. 

Soutěž o lístky má nyní svého vítěze. Na koncert skupiny Il Divo se 10. října 2022 v Praze v O2 universu 10. října podívá Lucie Černá z Roztok. Výherkyni dvou lístků gratulujeme! Z několika set účastníků soutěže jich správně odpovědělo jen 93 na otázku, kdy v Praze naposledy vystupovala skupina Il Divo. Správná odpověď byla: c) V roce 2019. 

Soutěž

Soutěžní otázka:

Kdy naposledy v Praze vystupovala skupina Il Divo?

a) V roce 2016

b) V roce 2018

c) V roce 2019

Správnou odpověď mohli soutěžící posílat do 30. září

Herní řád TN.cz - Il Divo

Typ souboru: pdf Velikost: 133.19 kB

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz