Zajímavosti

Slováček v milostném trojúhelníku? Dabér Mahdal vše vysvětlil

Žena, s níž se Felix Slováček ukázal ve společnosti, se mnohem častěji objevuje vedle slavného dabéra Zdeňka Mahdala. Ten tvrdí, stejně jako Slováček, že mezi ním a sličnou blondýnkou Lenkou Dragounovou nic není. Nicméně v pořadu Život ve hvězdách Mahdal prozradil, že se k jeho vztahu k Lence váže jeden velmi důležitý aspekt, který on v partnerském životě hledá.

Zdeněk Mahdal je zvyklý, že se o jeho osobě píše většinou ve spojitosti s kvalitním dabingem, nežli jako o králi večírků, který si užívá společnosti žen. Navíc teď podle bulváru měl mít nasazené parohy od Felixe Slováčka. "To je všechno podvod," říká k tomu Mahdal.

S Lenkou Dragounovou ho prý pojí čisté přátelství. "Jak znám Lenku, tak znám dalších tisíc děvčat. Jsme kamarádi a myslím si, že dobří. To, co vymyslel bulvár minulý týden, mě samotného dosti překvapilo," zmínil dabér v souvislosti s tím, že Dragounová byla spatřena ve společnosti Felixe Slováčka, přitom obvykle bývá právě po Mahdalově boku.

Mahdal, který má celkem pět dětí se třemi různými ženami, na tu pravou stále ještě nenarazil. A opomene-li fakt, že Dragounová je i ve svém věku stále kost, jejich přátelství má alespoň podle dabéra podstatný základ pro to, aby se z něj třeba jednou mohla vyvrbit láska.

Související obsah

​"Já si stejně na vztahu nejvíce cením toho, když ti lidi dokážou být kamarádi, protože pak je to ten správný vztah. Jenom s kamarádem dokážete vydržet celý život. Když vaše přítelkyně není kamarád, tak ten vztah končí," myslí si dabér.

Titulky a články skloňující jeho jméno ho nijak zásadně neovlivnily, nekontaktoval ani svého údajného soka v lásce. "S Felixem jsem o tom nemluvil, ale známe se léta a byl několikrát hostem u mě v televizi. Máme takový vztah jako známí, nejsme kamarádi. Nedělal bych z toho problém," doplňuje Mahdal.

Bulvárním skandálem si tedy odmítá kazit náladu a soustředí se na práci. Té má prý díky nejrůznějším streamovacím platformám snad nejvíce ve svém životě. A jeho dabingový byznys prý jen vzkvétá. "Teď se ten trh zbláznil úplně. Seriálů a filmů jsou stovky a stovky a studia jsou zaplněná do února příštího roku. Hlavně chybí lidi, kteří to umí," říká.

Související obsah

​Mahdal je mimo jiné známý tím, že svůj hlas léta propůjčuje hollywoodskému herci Nicolasi Cageovi, Kevinu Costnerovi nebo Hughu Jackmanovi. "Já jsem takový chudý Nicolas Cage pro Čechy. I když jsem nedávno slyšel, že prý vyhlásil osobní bankrot. Tak to já zatím ještě ne. Na druhou stranu mu mohu závidět, je to globální hvězda a je šikovný. I když teď netočí moc dobré filmy," míní.

Práce má habaděj, ale nezapomíná ani na soukromý život. Radost mu v něm dělají děti, o novou lásku, jak tvrdí, zatím nezavadil. "Když si zvyknete bydlet sám a někdo vám naruší ten okruh samoty, tak pak najednou zjistíte po těch sedmi letech, že už nemáte na to, s někým sdílet domácnost. Já v podstatě sedm let hledám tu správnou přítelkyni na důchod. A zjistil jsem, že už asi žádnou nenajdu," uzavírá dabér.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz