Zajímavosti

Love Island startuje už brzy. Účastníci řekli, jak vypadá jejich ideální partner

Fanoušci reality show, milostných zápletek a intrik se mohou radovat. Velká dávka zábavy, slunce, romantiky a především lásky se vrací na Voyo! Pomocí aplikace Love Island Česko & Slovensko dokonce můžete rozhodovat o tom, koho z nových účastníků ostrované pošlou do vily, kdo z ní naopak odejde, ale i kdo celou soutěž nakonec vyhraje.

Parta pohledných mladých lidí se bude na Kanárských ostrovech snažit najít lásku svého života a jako bonus získat pohádkovou výhru. "Myslím si že budu taková tichá voda břehy mele, ze začátku budu takový tichý a pak se rozjedu," představil svoji strategii Zbyněk.

"Já jsme takový veselý typ člověka, empatická, hodně přecitlivělá, ale zároveň jsme hodně přirozená, že nechávám věci plynout, řídím se svými city a instinktem," prozradila o sobě Tina.

Související obsah

Někteří účastníci nám prozradili, co na ostrově lásky hledají a co jim na protějšcích nejvíce imponuje. Pro Naty to je věrnost a důvěra. "Když je inteligentní, sečtělá, má trošku vtipu ale hlavně ať je sečtělá, zajímá se o hodně věcí a má nějaké vědomosti," popsal svou vyvolenou Jacob.

Na Kanáry vyrazila i Zorka Hejdová. Ta bude pořadem provázet. "Je to pro mě novinka, i když toho už mám za sebou celkem dost v rámci moderování. Reality show je pro mě úplně nový obor, ale jsem pravidelnou divačkou různých reality show. A tenhle formát mě baví, takže jsem sama zvědavá, jak zapadnu," řekla Hejdová.

Související obsah

Úspěšná moderátorka také prozradila, jestli sama někdy zvažovala účast v reality show tohoto typu. "Kdybych byla svobodná, nebyla bych veřejně známá a byla o pár let mladší, tak asi jo. Mně to přijde vlastně fajn příležitost pro mladého člověka, který není vázaný a může si dovolit takovou výzvu a odcestovat. Prodlouží si léto a ve finále tam jede hledat lásku. A někomu se to i podařilo," dodala Zorka.

Sledujte premiérový díl zábavné reality show Love Island už v pondělí na Voyo!

jal, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz