Zahraničí

Překvapení pro krále Karla III. Meghan mu poslala troufalou žádost

Překvapení pro krále Karla III. Meghan mu poslala troufalou žádost
Překvapivé vystoupení Williama, Harryho, Kate a Meghan ve Windsoru | Zdroj: Profimedia

Vévodkyně ze Sussexu Meghan překvapila krále Karla III. Podle odborníka na královskou rodinu chce napravit vztahy a vysvětlit kroky, které za poslední dva roky s princem Harrym podnikli. Krále tak dopisem požádala o osobní setkání. Otázkou zůstává, zda schůzka bude ke sjednocení královské rodiny stačit.

Manželka prince Harryho Meghan chce před odjezdem do Kalifornie napravit vztahy v královské rodině. Králi proto poslala dopis s žádostí o soukromý rozhovor, píše web Daily Mail

"Než Meghan odletí zpět do USA, aby viděla své děti, chce vyčistit vzduch v královské rodině," uvedl pro web odborník na královskou rodinu Neil Sean. Podle něj je to od vévodkyně ze Sussexu velmi odvážný krok. 

Související obsah

Dopisem má tak Meghan příležitost zbavit se křivd a vysvětlit, jak se s princem Harrym chovali za poslední dva roky. "Zůstává však nejasné, zda dopis bude stačit k tomu, aby pár vztahy s královskou rodinou opravdu napravil," varuje Sean.

Za posledních několik dnů se objevilo hned několik náznaků, že by mohlo mezi příbuznými dojít k zakopání válečné sekery. Krátce po smrti královny se vůbec poprvé od oslav Dne Commonwealthu z počátku roku 2020 objevil princ William s princeznou Kate na veřejnosti i za doprovodu Harryho a Meghan. Toto setkání způsobilo velké pozdvižení mezi fanoušky i novináři.

I v pondělí se zdálo, že bratři odložili své sváry, aby mohli vzdát hold zesnulé panovnici. Nejenže se několikrát objevili pospolu, občas dokonce prohodili i několik slov. Experti na řeč těla si povšimli, že postoje bratrů se změnily. Obvyklá odmítavá řeč těla prince Williama jako by vymizela například při čekání na pohřební průvod, upozornil Mirror. Podle odborníků by mohlo jít o opravdový "průlom ve sporu".

Odmítavá řeč těla mezi bratry jako by vymizela | Zdroj: Profimedia

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz