Zajímavosti

Vážný úraz Dagmar Havlové: Herečka v tom vidí osudové znamení

Vážný úraz Dagmar Havlové: Herečka v tom vidí osudové znamení
Dagmar Havlová Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka Dagmar Havlová se zranila. Bývalá první dáma utrpěla zlomeninu kotníku a skončila o berlích. Ve svém zranění však vidí hlubší smysl, připomnělo jí jejího zesnulého muže Václava Havla. Úraz herecké legendě naznačil, že by měla zpomalit.

Hektické dny plné práce a stresu, o tom ví své i herečka Dagmar Havlová, která o sobě mluví jako o workoholikovi. Oblíbená divadelní hvězda přiznala přetažení, které však vedlo k mnohem vážnějším důsledkům. Na svém instagramu sdílela fotku ortézy a zprávu, že si zlomila kotník.

"Únava, moc práce, málo spánku a je to tady. Zlomenina na kotníku. Už ani nevyzvedávám nové ortézy a berle. Beru ty staré. Pochopí to jen další workoholik," hledala pochopení u svých fanoušků zraněná Dagmar Havlová.

Související obsah

Jako Holka z porcelánu nebo Holka na zabití ztvárnila Dagmar Havlová několik nemotorných dívek, herečka však prozradila, že tentokrát o nešikovnost nešlo. Zranění bylo spíše nešťastnou náhodou na místě, které zná jako vlastní boty. Bývalá první dáma navíc dodala, že problém nebyl ani v nevhodné obuvi.

"Včera na celkem rovném mostě v teniskách jsem si zvrtla kotník. Odvolávám program. Most klenoucí se od letohrádku sv. Anny přes Chotkovu silnici nechal ze soukromých peněz postavit můj muž podle návrhu Bořka Šípka. V rámci projektů naší nadace," popsala místo, kde se nepříjemný úraz stal.

Díky osudnému místu si vzpomněla i na svého zesnulého manžela Václava Havla, který most nechal vybudovat. To ji donutilo zamyslet se i nad dalšími otázkami.

"Je to znamení 'zastav se?' Paradoxní, že zrovna na tomto mostě," ptala se sama sebe herečka a viděla ve svém zranění náznak toho, že má zpomalit a odpočinout si. Právě proto odvolala i svůj program.

Související obsah

"Slunečný a bez úrazu víkend Vám všem," zakončila milým přáním příspěvek a popřála všem svým fanouškům, aby si víkend užili ve zdraví.

Podívejte se na video, jak si Dagmar Havlová zahrála v hudebním videoklipu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz