Zahraničí

Holčička poslala králi Karlovi III. vzkaz. Nevšední radou pobavila internet

Holčička poslala králi Karlovi III. vzkaz. Nevšední radou pobavila internet
Král Karel III. | Zdroj: Profimedia

Malá australská dívka poskytla truchlícím Britům roztomilé rozptýlení. Na dotaz novinářů, jakou radu by dala novému králi Karlovi III. a co by chtěla, aby udělal, odpověděla skutečně nečekaně.

Na nového britského krále se v posledních dnech upínají zraky celého světa a Spojené království do Karla III. vkládá velké naděje, píše deník The News. Malá holčička Winifred není výjimkou a od krále má velká očekávání. Ačkoliv patrně jiná než ostatní.

Australská televize 7 News se holčičky zeptala, co by novému králi poradila a co by měl britský panovník udělat. Dívenka svou odpovědí odzbrojila diváky.

Holčička byla na otázku dobře připravená a s odpovědí dlouho neotálela. "Udělej salto vzad," vzkázala novému králi Spojeného království.

Související obsah

Vzkaz, který dívenka poslala do Buckinghamského paláce, brzy obletěl internet a spustil vlnu reakcí. Jak připomíná britský deník Express, Britové v této době, kdy mnozí ještě oplakávají odchod královny Alžběty II., rozptýlení uvítali a nad odpovědí dívenky se skutečně pobavili.

Nový král nastupuje na trůn v 73 letech a o to víc je představa, jak skáče salto vzad, pro mnohé komická. Jeden z uživatelů twitteru dokonce napsal: "Zaplatil bych za to, abych to viděl."

Někteří diváci by dívku dokonce rádi viděli v řadách královské rodiny. "Je post princezny otevřený? Udělejte z ní dědičku trůnu po Karlovi, je tak roztomilá," vyzval jeden z uživatelů, které holčička svou suverénní odpovědí dostala.

Karel III. měl přijít o miliony. Alžběta ale stihla zařídit, že z něj bude boháč:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz