Zajímavosti

Lucie Vondráčková září štěstím. Užívám si stav zamilovanosti, přiznala

Lucie Vondráčková září štěstím. Užívám si stav zamilovanosti, přiznala
Lucie Vondráčková | Zdroj: Profimedia

Uběhly tři roky od rozvodu Lucie Vondráčkové s hokejistou Tomášem Plekancem. Zatímco Plekanec se mezitím stihl oženit s tenistkou Lucií Šafářovou, krásná zpěvačka stále svého pravého hledá. Teď však přiznala, že by pátrání mohlo být u konce, je totiž zamilovaná až po uši.

Několik měsíců od rozchodu s moderátorem Petrem Vojnarem se vrátil Lucii Vondráčkové zamilovaný úsměv do tváře, s někým se totiž začala vídat. Oblíbená pohádková princezna si zatím nový objev nechává pro sebe, přiznala však, že je teď spokojená.

"Užívám si stav zamilovanosti, je to to nejhezčí období. Jsme tak nějak všichni spokojení a šťastní," svěřila deníku Blesk po uši zamilovaná kráska, která si vychutnává sladký začátek vztahu. "Já se červenám, už dost," dodala s roztomilým úsměvem.

Související obsah

"Už jsem toho o svém soukromí řekla dost, ale třeba brzy přijde chvíle, kdy se to dozvíte," připustila, že brzy by mohla nastat chvíle, kdy svou novou lásku ukáže světu.

Kromě svých dvou dětí se zpěvačka naplno věnuje kariéře. Vydala krásnou desku Láskověty a nedávno natočila další z hudebních klipů. Mimo jiné se po boku Hynka Čermáka připravuje na premiéru divadelního představení Štěstí.

Související obsah

Česká popová zpěvačka o sebe ráda pečuje, je známo, že často sportuje a cvičí. Proto nechyběla ani na otvíračce fitness klubu. "Každé ráno cvičím sestavu posilovacích cviků, hodně tancuji, takže s postavou nemám problém," prozradila Lucie Vondráčková, jak si udržuje perfektní figuru.

Podívejte se, jak Lucie Vondráčková mluví o vztahu s Tomášem Plekancem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz