Zahraničí

Další rána pro Meghan a Harryho. Hůř je na tom jen jeden člen rodiny

Další rána pro Meghan a Harryho. Hůř je na tom jen jeden člen rodiny
Ilustrační obrázek | Zdroj: Profimedia

Po nástupu britského panovníka Karla III. na trůn přišla pro Harryho a Meghan další rána. Na oficiální stránce královské rodiny je nově zařadili až na konec seznamu. Za nimi je jen princ Andrew, který byl dříve obviněný ze zneužití mladé dívky.

Harry a Meghan se stali velmi kontroverzní dvojicí. Nedávno se změnila i jejich pozice v oficiálním seznamu členů britské královské rodiny, upozornil portál Express. Ještě před odchodem královny Alžběty II. se přitom nacházeli zhruba v polovině.

Seznam ale po úmrtí panovnice prošel aktualizací a Harry a Meghan se propadli až téměř na konec. Za nimi se nachází už jen princ Andrew, který je zapletený do sexuální aféry miliardáře Jeffreyho Epsteina. 

Související obsah

"Doufám, že to v Montecitu (město v Kalifornii, kde pár žije – pozn. red.) nebude špatně přijato. Změna nastala, protože princ a vévodkyně už nevykonávají povinnosti členů královské rodiny, všichni před nimi ano," sdělil zdroj z královské rodiny portálu The Mail+.

Ačkoliv Harry zaznamenal u své rodiny propad, ve společnosti jeho obliba stoupá. Vyplývá to z průzkumu britské agentury YouGov, která se zabývá výzkumy veřejného mínění. Pozitivně hodnotí vévodu ze Sussexu 47 procent lidí, což je o 15 procent více než v květnu.

Po takzvaném Megxitu už se Harry a Meghan vrací do Spojeného království jen výjimečně. Při pohřbu Alžběty II., babičky prince Harryho, seděli společně ve druhé řadě.

Karel III. chystá zeštíhlení dvora:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz