Zajímavosti

Aleš Háma se vyžívá v netradičních zálibách. Řekl, kdy se za něj synové stydí

Herec a moderátor Aleš Háma je mužem mnoha tváří. Slavný vtipálek má i poněkud neobvyklé záliby, kterými se však netají. V pořadu Život ve hvězdách prozradil, proč ho synové nechtějí na třídních schůzkách a jak zvládl s manželkou všechny vztahové krize.

Oblíbený český moderátor žije ve šťastném manželství už 21 let. Se svou ženou má dva syny, a to mladšího Mikuláše a staršího Jáchyma. Chlapci se v některých situacích slavným tatínkem moc nechlubí. Moderátor se svěřil, že ho dokonce nechtěli ani na třídních schůzkách.

"Nedávno jsme měli zajímavou situaci, když byly rodičovské schůzky hned 1. září a Mikuláš se zeptal, kdo z nás tam půjde. A já řekl, že já, a on se zeptal: 'Nemohla by jít máma, aby tam nebylo hned haló?' Takže jsem jel místo rodičovských schůzek na ryby," zavtipkoval moderátor, že se za něj občas synové skoro stydí.

Související obsah

"Asi s tím někdy mohou mít problémy, ale naštěstí jsem nikdy neudělal žádný skandál, že bych někde běhal nahý nebo že bych čůral na Václavském náměstí. Takže snad se za mě nemusí stydět, ale co není, může být," dodal otec dvou synů.  

Háma je proslulý tím, že rád cestuje. A na jedno místo se velmi rád vrací. "V kostele Nanebevzetí Panny Marie na Strahově jsme měli před 21 lety svatbu. Manželství je práce a normální dřina. Člověk se musí přizpůsobovat, musí dělat tomu druhému radost a mít ho rád," podělil se oblíbený komik o svůj recept na šťastné manželství.

Související obsah

"Samozřejmě krize jsou normální součástí manželství. Je to, jako když chcete jít z kopce, tak předtím musíte jít do kopce. Pokud se chcete mít hezky, tak se musíte někdy mít nehezky," prozradil, že všechno nemůže být vždy růžové.

Kromě cestování po světě se svou rodinou se moderátor věnuje i koníčku, který byste do něj možná neřekli. "Podlehl jsem zcela myslivosti. Asi se ve mně objevily ty pudy. Je to pro mě nejpřirozenější způsob, jak si opatřit potravu. Zvířata zpracuji kompletně, když už zhasne kvůli mně, tak nic nesmí zbýt," řekl Háma.

Související obsah

Právě vaření je další hercova velká vášeň a v užších kruzích se traduje, že je Aleš jeden z nejtalentovanějších kuchařů mezi slavnými. Právě proto zvažoval, zda si otevřít vlastní podnik. "Já jsem přemýšlel o tom, že bych si udělal tapas bar v době, kdy tu ještě žádný nebyl. Ale musel bych dělat buď jedno, nebo druhé, takže třeba se mi tenhle sen na stáří splní," uzavírá.

Podívejte se, jak se Aleš Háma těší na Zlatého slavíka, kterého bude moderovat po boku Ondřeje Sokola:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz