Domácí

Pyšná princezna se ošklivě zranila. Herečka skončila v nemocnici

Pyšná princezna se ošklivě zranila. Herečka skončila v nemocnici
Alena Vránová ve filmu Pyšná princezna | Zdroj: Archiv VOYO

Herečka Alena Vránová oslavila v létě 90. narozeniny, navíc uplynulo 70 let od její životní role ve filmu Pyšná princezna. Teď se ale potýká se zdravotními problémy, nedávno totiž upadla, vážně si poranila nohu, a skončila dokonce v nemocnici.

Měl to být rok plný oslav. Herečka společně se spisovatelem Jakubem Horváthem ke svému životnímu jubileu připravila knihu Díky za všechna ta moje nová rána. Ta vypráví o životě slavné představitelky princezny Krasomily a připomíná i další z jejích mnoha rolí.

Z velkých plánů však sešlo. Alena Vránová v létě ošklivě upadla a vážně si zranila nohu, a tak ji museli hospitalizovat.

Související obsah

Kvůli úrazu tedy křest knihy, který měl být v září, museli přesunout. "Odložili jsme ho na listopad," upřesnil Jakub Horváth.

Herečka v současnosti stále rehabilituje ve zdravotním zařízení na pražských Malvazinkách a snaží se ze svého zranění zotavit. "Paní Alenka má už delší dobu problémy s chůzí," svěřil se deníku Aha! soused Aleny Vránové s tím, že herečku zdraví trápilo už déle.

Související obsah

"Často padá, proto takřka nevychází ze svého bytu. Ale jinak na svůj věk vypadá báječně. Devadesátku by jí nikdo nehádal," doplnil soused.

Úrazy bohužel u oblíbené herečky nejsou ojedinělé. Když jí bylo 80, upadla na balkoně a zlomila si obě ruce. Alena Vránová byla měsíce paralyzovaná a závislá na pomoci pečovatelky.

Podívejte se na video o pohádce Mrazík, které odhaluje různé zajímavosti:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz